כמה עולה רשת נגד יתושים לחלון

תוכן עניינים

מחפשים את המתנה המושלמת ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

הקיץ מגיע ויחד איתו עונת היתושים, למרות שאנו עלולים להיתקל בהם בכל שלב במדינה שלנו, אין ספק הקיץ זה הזמן המירבי לכך. יתושים זה מטרד מאוד מתסכל, העקיצות, אי הנוחות וכל מה שמתלווה לסיפור, אלו דברים שהיינו רוצים כמובן להימנע מהם.

רשת נגד יתושים לחלון נמצאה כפתרון מעולה מול הסיטואציות האלו, זה אולי לא פתרון מלא, אבל מדובר במוצר משמעותי שתורם מאוד להתמודדות עם המטרד הזה. כל שנשאר לכם זה להבין כמה כל הסיפור הזה יכול לעלות, ואיך זה יוכל לעזור גם לכם.

 

רשתות לחלונות

להתקין אצלכם בבית רשת נגד יתושים לחלון, זה דבר הכרחי עם בוא הקיץ ומתקפת היתושים המעיקה. את ההתקנה של המוצר הזה תוכלו לעזור בעזרת חברות כמו אין יתוש. ואחרות, המביאות את הרשתות הטובות ביותר ומאפשרות לכם לקבל קיץ עם כמה שפחות יתושים ועקיצות.

 

מה משפיע על המחיר?

כל רשת נגד יתושים לחלון עלולה להגיע במחיר אחר לחלוטין, זה משתנה מבית לבית ומחלון לחלון. בסקר שוק קל תוכלו לקבל טווח רחב של מחירים שונים, וזאת מכיוון שיש כמה פרמטרים אשר משפיעים את תנודת המחיר.

  • כמויות – אחד הדברים ה עיקריים המשפיע על מחיר הרשתות, זה כמובן כמות הרשתות. עבודות גדולות של התקנת כמה רשתות על כמה חלונות, כמובן יעלו יותר מהתקנה של רשת אחת לחלון אחד. אך ככל שתתקינו יותר רשתות, תגלו שהמחיר לכל רשת יפחת. לכן, מומלץ אם כבר מתקינים רשתות, לעשות כמות ולקבל מחיר הרבה יותר משתלם.
  • סוגים – גם לסוג הרשת יש כ מובן השפעה ישירה על המחיר שתקבלו, ישנן מספר סוגים שונים של רשתות, וככל שהשרת עבה ואיכותית יותר, כך היא גם תהיה יותר יקרה. בנוסף לכך, אם מדובר ברשת קבועה המחיר יהיה נמוך לעומת רשת הזזה, וזאת תעלה פחות מרשת גלילה.
  • צבעים – בדרך כלל הצבע הסטנדרטי של מסגרת הרשת הוא לבן, אך אם תרצו לשנות את הצבע, בייחוד אם מדובר בצבע שאין לחברה במלאי ויצטרכו להשיג במיוחד, המחיר של הרשת יעלה בהתאם.
  • גדלים – פרמטר נוסף שמשפיע על העלות, מלבד כמויות של חלונות ורשתות, זה הגודל עצמו של כל חלון. מידת חלון סטנדרטי היא מטר על מטר, כך כל חלום מעבר לגודל הזה יכול לעלות לכם את המחיר.
  • הכנות – התקנת רשת נגד יתושים לחלון, מצריך הכנה מראש, של מרווח ומסילה. אם אין לכם הכנה לרשת, המתקין יצטרך לבצע אותה בעצמו, מה שיעלה לכם את המחיר של ההתקנה.

 

כמה זה באמת יעלה

המחיר הנמוך של רשת נגד יתושים לחלון מתחיל סביב מאתיים חמישים שקלים, רשתות איכותיות יותר יכולות לעלות גם סביב השש מאות חמישים שקלים ואפילו להגיע לאלף מאתיים שקלים אם מדובר בסוגים היוקרתיים במיוחד.

 

לסיכום

יש מגוון רחב של מחירים, והכל תלוי בצורך שלכם ובכמה אתם מוכנים להשקיע, שווה לכם גם להתייעץ עם המתקינים, לקבל מידע בנוגע לסוגים השונים ולוודא שאתם מקבלים את רשתות טובות ואיכותיות שיעשו את העבודה ויקלו עליכם רבות לקראת הקיץ.

כילה לחלון

אהבתם את מה שקראתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם