כמה עולה שירות קבוע של חברת משלוחים

תוכן עניינים

מחפשים את המתנה המושלמת ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

אין ספק שאם יש שירות שתפס תאוצה בשנים האחרונות זהו שירות המשלוחים.

בפרט בתקופת הקורונה שבימים רבים קיבעה אותנו לבית, החשיבות של משלוחים איכותיים ואמינים הפכה לבולטת במיוחד וכמעט כל עסק ותחום מתאים את עצמו לעידן החדש ומאפשר משלוח של המוצרים שלו.

כאן עולה הצורך בשירותי משלוחים קבועים, כלומר מספר מסוים של חבילות בחודש במחיר קבוע.

אז מהו מחיר שירות קבוע של חברת משלוחים וכיצד הוא נקבע? יצאנו לבדוק

 

כך נקבע מחיר שירות קבוע של חברת משלוחים

זה כנראה לא יפתיע אתכם, אבל בסופו של דבר לא כל המשולחים עולים אותו הדבר. ישנם מספר גורמים שמשפיעים מאוד על המחיר של המשלוחים והם אלו שבמידה רבה יקבעו כמה זה יעלה לכם. אלו הם הגורמים העיקריים:

משך אספקת החבילה:

חברות משלוחים מציעות מספר סוגי שירותי שילוחים שנבדלים אלו מאלו בין השאר לפי משך אספקת החבילה. כך למשל, משלוח שמגיע תוך מספר ימי עבודה יעלה פחות ממשלוח מהיום להיום.

 

מרחק המשלוח:

ככל שהמרחק אותו החבילה עוברת גדול יותר כך המחיר צפוי להתייקר בהתאם. למשלוח יש השפעה גדולה על העלות, בין אם מדובר על דלק, השכר של הנהג, האמצעי בו משלחים את החבילה וכדומה.

 

מקום האיסוף:

גם למקום האיסוף יש השפעה על המחיר, כאשר ההבדל העיקרי הוא אם איסוף החבילה הוא מנקודה מרכזית כגון עסק שמהווה נקודת איסוף, תחנת דלק עם לוקרים וכדומה או שהמשלוח מגיע על דלת הלקוח. מטבע הדברים משלוח שמגיע במיוחד לדלת עולה יותר.

 

גודל / משקל החבילה:

חבילות גדולות וכבדות תופסות מקום משמעותי יותר ברכב המשלוחים וכבדות יותר למשא ולכן חברות רבות מתמחרות שילוח חבילות גם בהתאם לגודל או משקל החבילה. שימו לב שמבחינתכם ההבדל בין מדידת גודל לשקילה יכול להיות קריטי במקרה של חבילה גדולה וקלה או חבילה קטנה וכבדה.

 

מספר חבילות בחודש:

בדיוק כמו במבצע בסופר בו אתם קונים יותר ומשלמים פחות פר יחידה, כך גם בשירות קבוע שך חברת משלוחים תשלמו פחות פר חבילה ככל שכמות החבילות בחודש תהיה גבוהה יותר.

 

סוג המשלוח:

לכל סוג משלוח מאפיינים משלו שיכולים להשפיע על מחיר המשלוח. חברות משלוחים שונות מתמחות בסוגי משלוחים שונים ומומלץ לבחור בחברת משלוחים שמתמחה בסוג המשלוח שאתם צריכים ויכולה להציע אותו בזול יותר בהשוואה לחברות אחרות.

 

אז כמה יעלה שירות משלוחים קבוע?

כאמור, אין לכך מחיר קבוע והדבר נקבע בהתאם לפרמטרים שצוינו למעלה. בגדול ניתן להגיד שמשלוח של עד 100 חבילות בחודש תוכל לעלות לכם בין 30 ₪ לחבילה עבור חבילות קטנות במשלוח אזורי ועד ל-85 ₪ לחבילות גדולות במשלוח בין עירוני. ככל שתשלחו יותר חבילות בחודש כך המחיר ירד, כאשר משלוח של עד 10,000 חבילות בחודש יכול לעלות לכם בין 19 ₪ לחבילה קטנה במשלוח אזורי ועד 60 ₪ לחבילה גדולה במשלוח בין עירוני.

 

חבילה

אהבתם את מה שקראתם ? שתפו בקליק
מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם