כמה עולה קמגרה מול קמגרה ללא מרשם

תוכן עניינים

מחפשים את המתנה המושלמת ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

אחת משיטות הטיפול המבוקשות והמפורסמות ביותר בתחום הבעיות ביחסי המין היא הקמגרה. שיטת הטיפול הייחודית הזו מאפשרת למנוע מקרים של שפיכה מהירה או שפיכה מוקדמת, ובמילים אחרות להאריך את אורך השפיכה עד כמה שניתן. עלויות ומידע נוסף – בעמוד הקרוב.

איש עירום נוגע בעצמו

בעיות בתחום המיני

בעיות ביחסי המין, הוא אחד מהתחומים שעשו את קפיצת המדרגה המשמעותית ביותר בשנים האחרונות. יותר ויותר אנשים מעידים כי שיטות הטיפול הייחודיות השונות שהומצאו בשנים האחרונות, הצליחו להחזיר להם את הביטחון העצמי בחדר המיטות וסייעו להם להתמודד עם התופעות השונות שהם נקלעו אליהן. בעיות שונות כמו אימפוטנציה (חוסר יכולת להגיע לזקפה מלאה או ממושכת לאורך זמן), שפיכה מהירה, שפיכה מוקדמת או חוסר חשק מיני – הן נחלת העבר. יותר ויותר חברות חדשות קמות ומנסות להציע פתרונות חדשים וטובים יותר בתחום הבעיות ביחסי המין. חשוב לציין שאין זה מובן מאליו, במיוחד בהתייחס לכך שבעבר היו מתייחסים בזלול ובבוז לגברים שהעידו כי סבלו מאותן תועפות – עד כדי כך ששלחו אותם לטיפולים פסיכיאטריים במקומות מסוימים ברחבי העולם. אחת מאותן תרופות פלא שהומצאו במסגרת השנים האחרונות היא – קמגרה. שיטת הטיפול הייחודית הזו מאפשרת לאלפי גברים ברחבי העולם להתמודד עם אחת התופעות השכיחות ביותר בחיי המין: שפיכה מהירה.
אלפי גברים שסובלים מהתופעה משתמשים בתרופת הפלא קמגרה כמענה לבעיה. כמו כן, גברים רבים בוחרים להשתמש בקמגרה כאמצעי להארכת חיי המין שלהם, ולהגברת ההנאה בסקס.

 

כמה עולה התענוג הזה?

ובכן, חשוב להבדיל ולהבין כי ישנם כמה סוגים של ג'ל הקמגרה. ישנם טיפולים שמחייבים מרשם רופא, ואין להשיג אותם ללא אישור בכתב מרופא, לעומת שיטות טיפול אחרות שאינן מחייבות אישור רפואי. את ג'ל הקמגרה, ניתן להשיג בשתי תצורות: או באמצעות אישור רפואי או ללא אישור רפואי (דרך אגב, כיום כמעט את כל שיטות הטיפול השונות לרבות ויאגרה ויסאליס, ניתן להשיג ללא קבלת אישור רפואי). קמגרה טבעית ללא מרשם רופא, נעה בטווח מחירים של בין 299 שקלים עד 399 שקלים. חשוב לציין שהמחיר מושפע גם בעקבות גודל המוצר וגם בעקבות חברת המוצר. מנגד, קמגרה שנרכשת על ידי מרשם רופא יקרה יותר – ועשויה להגיע גם עד 450 שקלים עבור מוצר בודד.

חשוב לציין שכמעט ואין הבדל בין קמגרה שניתנת על ידי מרשם רופא לבין קמגרה שניתן לרכוש ללא מרשם רופא – ההבדל היחיד הוא במחיר וברכיבים שמרכיבים אותו. קמגרה ללא מרשם רופא, מבוססת על רכיבים טבעיים בלבד – וזו הסיבה שאין צורך במרשם רפואי על מנת לרכוש אותה. חשוב לציין שגם לקמגרה טבעית יש את כלל האישורים הנדרשים והיא עומדת בכל התקנים המתבקשים על ידי משרד הבריאות הישראלי והעולמי.

מעוניין לדעת כמה עולה ויאגרה לגבר? הקליקו פה.

אהבתם את מה שקראתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם