פיסול אף

תוכן עניינים

מחפשים את המתנה המושלמת ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

האף של כל אחד מאתנו משפיע באופן ניכר על מראה הפנים שלנו. יש מי שמרגישים שלא בנוח עם מבנה האף שלהם. אלה יכולים לעבור הליך פשוט שנקרא "פיסול אף". שכן, זה מאפשר לשנות את מראה האף, תוך התייעצות עם גורם מוסמך. הישארו אתנו ותגלו את כל המידע הרלוונטי אודות ההליך שמתבצע בקלות ובזמן קצר.

 

כך מתבצע הליך פיסול האף

נהוג לקרוא לפיסול האף "ניתוח אף ללא צורך בניתוח". שכן, מדובר בהליך שמתבצע תוך הזרקת חומר מילוי. נהוג לעשות שימוש באחד מ – 2 סוגים החומרים הבאים:

  • חומצה היאלורונית: חומר טבעי שמצוי בגוף שלנו
  • רדיאס: חומר שמבוסס על סידן

מומחה בתחום האסתטיקה אחראי על הזרקת החומר בנקודות נבחרות ובכמויות שנמדדו בקפידה והוא יבחר בחומר המתאים ביותר עבור כל מטופל, בהתאם לקריטריונים שונים שייבדקו על ידו. חשוב לציין שמדובר בהליך קצר מאוד שעשוי לארוך בין 30 דקות לשעה בלבד. בשלב הראשוני, מנקים את אזור האף ומורחים משחת אלחוש, כדי שלא תרגישו את המחטים. רק לאחר שהמשחה מתחילה לפעול, ניתן לבצע את ההזרקות בהתאם לתוכנית שגובשה מראש עם המטופל.

תבדקו אם פיסול אף מתאים לכם

מי שרוצים לפסל את מראה האף שלהם, צריכים לבדוק תחילה אם הם מתאימים להליך. נציין שמומלץ לשאול את השאלות הבאות ולבחון אם עניתם על רובן בחיוב:

  • אתם סובלים מעצם בולטת באף?
  • ביצעתם בעבר ניתוח שלא השיג את התוצאה הרצויה ואתם רוצים לבצע תיקון?
  • אתם חוששים מהליך ניתוחי?

 

אם עניתם על שאלה אחת או יותר בחיוב, אתם יכולים להיות בטוחים בכך שתתאימו להליך פיסול אף.

 

היתרונות של פיסול אף

אי אפשר להתעלם מהיתרון הבולט ביותר שנוגע להליך פיסול אף. הלוא הוא, אי ביצוע הליך ניתוחי. שכן, ההליך הכירורגי שמתבצע כדי לשנות את מראה האף, מצריך הרדמה מלאה וביצוע ניתוח שעשוי לגרום לאי נוחות ניכרת. לדוגמא, תקופת ההתאוששות צפויה להיות ממושכת וההחלמה הארוכה עשויה לכלול התמודדות עם כאבים עזים.

 

זו הדרך לבחירת קליניקה מומלצת

פיסול אף אמנם לא מצריך הליך הרדמה מורכב, אבל הוא צריך להתבצע על ידי רופא פלסטיקאי מומחה שעונה על הקריטריונים הבאים:

  • בעל הסמכה בתחום
  • בעל ניסיון רב בביצוע ההליך
  • הומלץ על ידי לקוחות קודמים

נדגיש שניתן למצוא בקלות חוות דעת שנכתבו אודות הרופא ברחבי הרשת. שכן, מדובר בהליך מתמשך (יש צורך בחידוש ההזרקות לאחר זמן מה). כך שמטופלים מגיעים אל אותו רופא שוב ושוב לאורך שנים. חוות הדעת שלהם יסייעו לכם בבחירה נכונה של רופא שמבצע את עבודתו נאמנה מזה זמן רב.

 

השורה התחתונה

עד כאן המידע המקיף שנוגע לפיסול אף. בשלב זה יש בידיכם את כל הפרטים, כך שתצטרכו רק לבחור בקליניקה המתאימה לכם ביותר מכל הבחינות.

היתרונות של פיסול אף

אהבתם את מה שקראתם ? שתפו בקליק
מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם
טיפול פנים
סקולפטרה

סקולפטרה היא שילוב של העולם המתקדם של חומרים ביולוגיים ועולם הקוסמטיקה: זהו טיפול פנים חדשני

קרא עוד »