עיצוב שפתיים עם חומצה היאלורונית

תוכן עניינים

מחפשים את המתנה המושלמת ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

אחד הטיפולים האסתטיים הפופולריים יותר בשנים האחרונות הוא הזרקת חומצה היאלורונית. כיום לא מעט נשים, וגם גברים, נוטים לבצע הליכים קוסמטיים כאלה. עיצוב שפתיים הוא ההליך הכי נפוץ בקרב נשים, בעוד אצל גברים ההליך הנפוץ ביותר הוא העלמת שקעי הקמטים במצח.

עיצוב שפתיים עם חומצה היאלורונית הפך להיות דבר שבשגרה, ואם גם את מעוניינת בהליך הזה, כדאי שתקראי את המאמר שלפנייך. במאמר זה נסביר מהו ההליך הרפואי שמתבצע בעיצוב שפתיים, אצל מי רצוי לבצע את הפרוצדורה, והאם זה בטיחותי.

 

מהי חומצה היאלורונית?

נתחיל מהבסיס. חומצה היאלורונית היא חומצה שנמצאת בגופנו באופן טבעי בתאי העור. לא מדובר בהמצאה כימית, אלא ברכיב שכבר קיים בגופנו. החומצה נמצאת בעיניים ובין סחוסי המפרקים. תפקידה של החומצה ההיאלורונית הוא לספוח מים ולשמור על תקינות של רמת הלחות ברקמות הגוף שלנו. ככל שאנחנו מתבגרים, הגוף שלנו מייצר פחות ופחות חומצה היאלורונית באופן טבעי, מה שגורם לקמטים ולנפילת הפנים.

מהי חומצה היאלורונית 

כיצד חומצה היאלורונית הפכה לחלק מחיינו?

כבר בשנות ה-90 השתמשו בחומצה היאלורונית לטיפולי עיניים ושיקום מפרקים. עם השנים, החלו להשתמש בחומר הזה עבור צרכים קוסמטיים, והשימוש הפך להיות יותר ויותר שכיח. כיום, כשהאידיאל הנשי הוא שפתיים עבות ובשרניות, הזרקת חומצה היאלורונית לצורך עיצוב שפתיים הינה אחד מההליכים הכי נפוצים בעולם. בשנים האחרונות, אחת מכל חמש נשים הזריקה חומצה היאלורונית לעיצוב שפתיים.

כיום, טיפולי הזרקות לא מיועדים רק לנשים מבוגרות שמעוניינות להסתיר את הקמטים שלהן, אלא גם עבור צעירות שמעוניינות להדגיש ולשפר את המראה הנוכחי שלהן, לרבות בעזרת עיצוב השפתיים. לפיכך, בניגוד לעבר, תראו כיום נשים צעירות שעושות טיפולי הזרקות לפנים בכלל ולשפתיים בפרט.  הזרקה נפוצה בעיקר בגילאי 30 ומעלה.

 

מי מבצע הזרקה של חומצה היאלורונית לשפתיים?

הזרקה של חומצה היאלורונית מתבצעת אך ורק על ידי רופאים. בהתאם לכך, מי שמזריק ואינו רופא – עובר על החוק. המשמעות עבור מי שמעוניינת לבצע הזרקות לצורך עיצוב שפתיים או כל מטרה אסתטית אחרת, היא לברר היטב מי מוסמך לבצע את ההזרקות.

כיצד מתבצעת הזרקה של חומצה היאלרונית בשפתיים?

חומצה היאלורונית נספגת דרך העור שלנו באופן מוגבל, זאת על מנת להיטיב את מראה השפתיים ולהעניק להן את הנפח הרצוי. על מנת שלא כל החומר ייספג בעור, מזריקים את החומר ישירות לאזור המבוקש. ההזרקה מתבצעת באמצעות מחט מיוחדת, שמאפשרת לרופא לבצע הזרקה נקודתית ומדויקת.

לחילופין, ההזרקה יכולה להיות גם באמצעות קנולה, שמבצעת נקודת כניסה אחת, אך עוזרת לפיזור החומר על פני האזור הרצוי. הבחירה באחת משתי השיטות להזרקה נעשית בהתאם לשיקול דעתו של הרופא המזריק, זאת כמובן בהתאמה לרצון המטופלת. מדובר בהליך קצר שלא נמשך יותר מחצי שעה לכל היותר.

עיצוב שפתיים עם חומצה היאלורונית

אהבתם את מה שקראתם ? שתפו בקליק
מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם
טיפול פנים
סקולפטרה

סקולפטרה היא שילוב של העולם המתקדם של חומרים ביולוגיים ועולם הקוסמטיקה: זהו טיפול פנים חדשני

קרא עוד »