כמה עולה שיעור נהיגה?

תוכן עניינים

מחפשים את המתנה המושלמת ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

הורים למתבגרים ומבוגרים שטרם הוציאו רישיון נהיגה, תרים בימים אלה אחר העלויות של שיעורי הנהיגה. שכן, אלה השתנו לאחרונה באופן ניכר. יצאנו לבדוק את הנושא מול גורמים מוסמכים וחזרנו עם העלויות העדכניות, כדי שכל אחד יוכל לדעת מהו הסכום הכולל שעליו לשלם, עד הרגע שבו יקבל את רישיון הנהיגה הנחשף. הישארו כאן ותכינו את הכיס לקראת ההוצאה המשתלמת שתקנה לכם עצמאות.

 

הפרמטרים שקובעים את המחיר

בירור מקיף שערכנו בנושא גילה שהעלויות של שיעורי נהיגה משתנים בהתאם לפרמטרים הבאים:

  • התמחור של בית הספר הנבחר
  • המקצועיות של המורה
  • הצורך באביזרים מיוחדים
  • מקום הלימוד (מרכז הארץ או פריפריה)
  • סוג הרכב (ידני\אוטומט)

בשורות הבאות נציג בפניכם את המחירים הממוצעים, מכיוון שאיננו יכולים למסור את הצעת המחיר העדכנית עבור כל אחד מהגולשים שמבקרים באתר.

לקבוע

נעים להכיר – העלות הממוצעת של שיעור נהיגה

כעת ניתן לציין ששיעורי נהיגה עשויים לעלות בין 150 ל – 250 ₪. נדגיש שיש מורים שהשיעור אצלם אורך כ – 40 דקות, בעוד אחרים מאפשרים לנהוג למשך שעה. זהו נתון שצריך לקחת בחשבון, משום שכל דקה על הכביש הינה חשובה ומאפשרת לקבל מידע חיוני.

נדגיש שמחירי שיעורי הנהיגה צפויים להיות זולים יותר בפריפריה, בעוד השיעורים במרכז הארץ יהיו יקרים באופן ניכר. אתם מוזמנים לאתר נהג בקליק שמרכז את המידע העדכני בנושא. שם תוכלו לקבל הצעות מחיר עדכניות שיותאמו לכם לפי הפרמטרים שהוצגו לעיל, כך שתוכלו לדעת מהו הסכום המדויק שתצטרכו לשלם.

 

טיפ חשוב: התמקדו באיכות ההוראה

לימודי נהיגה זה לא עניין של מה בכך. מדובר בלימודים שילוו אתכם לאורך כל החיים. אלה צריכים להתבצע על הצד הטוב ביותר, כדי שתקבלו את הכלים שישמרו לא רק עליכם, אלא גם על הולכי הרגל והנהגים שיימצאו בקרבת מקום. אם אתם רוצים לקחת חלק בלימוד טוב, עליכם לערוך חיפוש אחר מורה שידוע כטוב ביותר בתחום. תוכלו לקבל מידע בנושא, באמצעות שיחות עם חברים שלומדים כיום נהיגה או מי שקיבלו את הרישיון לאחרונה.

 

תכינו את הארנק – ההוצאות לא נגמרות כאן

ההוצאות לא מסתיימות בלימודי הנהיגה. שכן, אתם תצטרכו לשלם בהמשך עבור בדיקות, טסטים לרכב ואגרות. נמליץ להכין מראש סכום כסף נוסף שימש אתכם להליכים הבאים:

  • הוצאת טופס ירוק שעלותו נעה סביב ה – 50 ש"ח
  • מבחן תאוריה שעולה 63 ₪
  • טסט פנימי שצפוי לעלות בסביבות ה – 200 ₪ ועוד

 

מילים אחרונות לסיכום

העלויות של שיעורי נהיגה משתנות בהתאם לפרמטרים שהוצגו לעיל. בשלב זה אתם מכירים במידע הרלוונטי, כך שידוע לכם כמה בערך תצטרכו לשלם, כדי לקבל את רישיון הנהיגה. נאחל בהזדמנות זו שתעברו את הטסט הראשון ותוציאו כמה שפחות כסף בסופו של דבר.

שיעור נהיגה

אהבתם את מה שקראתם ? שתפו בקליק
מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם