כמה עולה שור זועם להשכרה

תוכן עניינים

מחפשים את המתנה המושלמת ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

מתקן השור הזועם הנו בחירה רווחת ופופולרית בישראל לימי הולדת ולאירועים רבים אחרים.

מדובר במתקן מיוחד ומקורי, שהנו מהנה ומאתגר במיוחד עבור המוזמנים.

מתנפח השור הזועם מייצר אווירה של תחרותיות ואקסטרים, תוך שהנו מתקן בטיחותי ונעים לשימוש גם עבור ילדים קטנים.

מתוך ים האפשרויות שיש כיום בכל הנוגע לפעילויות ואטרקציות לימי הולדת, אתם יכולים להיות בטוחים שבחירה באטרקציית סימולטור השור הזועם תבטיח

הצלחה והנאה של האורחים ותגרור אירוע מהנה ובלתי נשכח.

המתקן אף מתאים לטווח גילאים רחב כך שמצליח לרגש את כל המוזמנים ונוגע לרבים.

לפני שבוחרים פעילות ליום הולדת, חשוב להבין מה המחירים בשוק והאם המתקן מתאים לתקציב שלכם.

לשם כך, לפניכם כל המידע על כמה עולה שור זועם להשכרה.

 

לאיזה אירועים מתאים סימולטור השור הזועם להשכרה?

השור הזועם להשכרה הוא מתקן שמתאים לאירועים רבים, לכל אירוע משמח וחגיגה בהם יש ילדים בכל טווח הגילאים. רבים נוהגים להזמין את מתנפח השור הזועם לימי הולדת ביסודי או בחטיבה, לבנות ובני מצווה, לאירועים משפחתיים וכיתתיים, או פשוט לכל אירוע בו יש צורך בהפעלה אקטיבית וכיפית עבור קבוצה אנרגטית של ילדים. מתקן השור הזועם יכול לשמש כאטרקציה יחידה, או כאחת מני מספר אטרקציות שאתם בוחרים להזמין. המתנפח מתאים לאירועים משמחים ומהווה אטרקציה אקטיבית, תחרותית ומהנה במיוחד.

 

מה המחיר בממוצע למתקן השור הזועם?

המחיר למתקן השור הזועם משתנה מחברה לחברה ומושפע ממגוון פרמטרים שמשפיעים על מחירו והבדל מחירו מן הממוצע בשוק. פעמים רבות, הבחירה בהצעה הזולה ביותר אינה מומלצת מאחר וייתכן ומדובר על התפשרות ברמת הבטיחות או הנוחות של המתקן, כך ששווה לבדוק היטב מה כוללת ההצעה ומה המחיר ההולם לרמת הבטיחות הגבוהה ביותר. המחיר הממוצע נכון לעכשיו בשוק נע בין הטווח 1700 – 2500 ₪, והשינויים שחלים בו יכולים להיות בעקבות הפרמטרים הבאים:

 

בטיחות

חשוב להזמין מתקן כמו שמוצע בחברת "קונסולה", שעומד בכל אישורי הבטיחות הנדרשים לפי החוק. מאחר וילדים רבים עומדים לעלות על המתקן ויש לנו אחריות כלפיהם וכלפי הוריהם, יש לבחור במתקן הבטיחותי ביותר, עם שור חדיש ומודרני.

 

מפעיל

חברות רבות מציעות יחד עם השכרת השור הזועם, מפעיל שיפעיל אותו ויהיה אחראי עליו במהלך האירוע. זהו פרט חשוב מאחר וחשוב שיהיה מפעיל שיתפעל את הפעילות תוך ששומר על המתקן מפני נזקים ועלויות נוספות, ונמצא גם כדי לוודא שאין תקלות טכניות שיעצרו את הפעילות באמצע.

לסיכום, מתקן השור הזועם הוא מתקן נפוץ ורווח שמאז ומתמיד שולט באירועים ומסיבות יום ההולדת וחביב ביותר על ילדים. מעבר לכך שמציע אווירה תחרותית ומעניינת של מתח, הוא גם מבטיח פעילות אקסטרים מרגשת עבור הילדים, שמבטיחה גם את בטיחותם. לפני הזמנת השור הזועם חשוב לוודא שעומד בתקנים ושמגיע עם מפעיל, כדי לוודא את בטיחות המוזמנים ולהבטיח חוויה מדהימה ובלתי נשכחת עבור כל המוזמנים.

 

איש נופל

אהבתם את מה שקראתם ? שתפו בקליק
מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם