כמה עולה קסדת שטח לאופנוע?

תוכן עניינים

מחפשים את המתנה המושלמת ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

קסדת שטח לאופנוע נחשבת לפריט הכרחי עבור כל רוכב אופנוע מקצועי. קסדה איכותית תאפשר לכל רוכב ליהנות מרכיבה בעלת אקסטרים ובטיחות ברמה גבוהה. כדי לעשות סדר לכל רוכבי האופנועים המקצועיים, יצאנו לבדוק מהי העלות הממוצעת של קסדת שטח איכותית לאופנוע וחזרנו עם כל הפרטים שאתם, רוכבי האופנועים בארץ, פשוט חייבים להכיר.

 

הרקע לכתיבת המדריך

 

את המדריך הנוכחי כתבנו לאחר שמכר שלנו עבר תאונה קשה בעת רכיבת שטח. מדובר באדם שרוכב בשטח כבר מעל ל- 13 שנים. הוא ידוע כאגדה בקרב רוכבי אופנועי השטח בארץ. יכול להיות ששמעתם על המקרה שלו, מדובר ברוכב שהגיע למיון כשכל גופו פגוע, פרט לאזור אחד – הראש. הרופאים היו המומים ממנו ומהעובדה שהקסדה האיכותית שהייתה ברשותו, הצילה אותו מפגיעה מוחית קשה. הדבר גרם לנו להבין שצריך להעלות את המודעות לרכישה של קסדה איכותית בקרב כל רוכבי אופנועי השטח בארץ. זו הסיבה המעמיקה שבעקבותיה החלטנו לכתוב את מדריך זה.

 

אז כמה עולה קסדת שטח לאופנוע?

מהבירור שערכנו, גילינו שיש טווח רחב מאוד של מחירים עבור קסדות שטח. בגלל שאנחנו עורכים מדריך שעוסק ברכישה של קסדת שטח לאופנוע שנחשבת לאיכותית מאוד, המחירים צפויים להיות בהתאם. כך שאם תכננתם להשקיע כמה מאות שקלים בודדים (למשל, בין 300 ל- 600 ₪ ) עבור קסדת השטח הבאה שלכם, תדעו שאין מדובר כאן בעסקה משתלמת. שכן, מחירה של קסדת שטח מומלצת מתחיל בסביבות ה- 1,000 ₪ וצפוי להישאר בקרבת מחיר זה.

 

אל תשלמו יותר מידי ולא פחות מידי

חשוב שתשימו לב שאתם לא משקיעים אלפי שקלים בקסדת שטח. שכן, יש מותגים שמנצלים את חוסר הידע של רבים בתחום. כך שהם יודעים שאם יתמחרו קסדה במחיר של 2,000 או 3,000 ₪ ומעלה, רוכבים יחשבו שמדובר בקסדה איכותית. שכן, יש מי שנוטים לחשוב שככל שהמחיר גבוה, כך גם איכות הקסדה. ובכן, חשוב שתדעו שמדובר בטעות, אין זה המצב.

 

מה המסקנה בכל הנוגע לרכישה של קסדת שטח לאופנוע?

המסקנה שלנו בכל הנוגע לרכישה של קסדת שטח מסתיימת בנקודות הבאות:

  • תרכשו קסדה אחרי שקראתם עליה במקום מוסמך שהיא מומלצת
  • תשקיעו על הקסדה המדוברת בין 1,000 ₪ ל- 1,600 ₪. אין סיבה להשקיע מעבר לסכומים אלו
  • תרכשו את הקסדה רק אחרי שתהיו בטוחים שהיא נוחה לכם

אלו מסקנות שהגענו אליהם לאחר שקראנו הרבה מידע ברחבי הרשת בנוגע לרכישה נכונה של קסדות. כך שאם אתם מתכננים לקנות אחת כזו בקרוב, כדאי שתדעו שהמחיר הוא לא הפרמטר החשוב ביותר.

 

כמה מילים לסיום

עד כאן כל המידע שאתם צריכים לדעת בכל הנוגע לעלויות של קסדת שטח לאופנוע והבחירה הנכונה שלה. מאחלים לכם שתבחרו נכון ותשמרו על עצמכם. רכבו בטוח עם קסדה ותיהנו.

הרמת גלגל

 

אהבתם את מה שקראתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם