כמה עולה קבלן שיפוצים במרכז

תוכן עניינים

מחפשים את המתנה המושלמת ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

בתקופת הקורונה כולנו הבנו את החשיבות של שיפוץ וריענון הבית, ואכן הביקוש לתחום של קבלן שיפוצים במרכז עלה מאוד. ביום אחד הבאנו מה הוא הבית בשבילנו, הבית שלנו זה המקום שאנו מבלים בו את רוב זמננו, המקום האמיתי שלנו ושל משפחתנו. לכולנו יש דמיון של בית החלומות שלנו, והוא יכול להיות שלנו. אם גם אתם רציתם לדעת כמה עולה לשפץ את הבית שלכם לבית חלומותיכם – המאמר הזה בשבילכם.

 

בחירת קבלן השיפוצים שלנו

מבצע העבודה, השיפוצניקים שאנו בוחרים שיעבדו אצלנו בבית הוא הוא הגורם הראשון שישפיע על מחיר השיפוץ. מחירו של קבלן שיפוצים נקבע כמו כל בית עסק אחר, על פי הוצאתו הכספית ורמת המקצוע שלו, כמו למשל ברפואה, אם נרצה לעבור טיפול אצל רופא מומחה כנראה שנשלם יותר מאותו הטיפול אצל רופא זוטר. קבלן שיפוצים רשום הינו קבלן שעבר המון שלבים ומבחנים הבוחנים את רמת המקצוענות שלו ובעל נסיון של לפחות 5 שנים בתחום השיפוצים ועבר הכשרות מתאימות ועוד, קבלן שיפוצים רשום ככל הנראה יעלה יותר. חשוב לציין, שלא כל קבלן שיפוצים חייב להיות רשום ולא בהכרח שהקבלן הרשום יהיה מקצועי יותר מהקבלן שאיננו רשום.

 

כמה עולה לשפץ ?

השאלה "כמה עולה לשפץ?" זו שאלה כללי למדי, זה כמו לשאול "כמה עולה טיפול לאוטו?", הרי ברור שאין תשובה חד משמעית לשאלה. ראשית כמו שציינו זה תלוי בבעל המקצוע, ככל הנראה לכל קבלן יהיה מחיר שונה משל האחר. הגורם השני שיכול להשפיע על מחיר השיפוץ היא רמת החומרים שבה אנו רוצים להשתמש. למשל, ניתן לרצף את הבית בקרמיקה וניתן לרצף את הבית בפרקט עץ, אלו שני חומרים שונים והעלויות שלהם שונות לחלוטין. מחיר התחלתי של שיפוץ קומפלט של דירה ממוצעת כ- 90 מטר מרובע הינו 27 אלף ש"ח ומכאן אפשר רק לעלות, כמו שהסברנו על פי רמת החומרים והאבזור שתרצו בביתכם.

לצאת למסע השיפוץ של הבית זה צעד לא פשוט ולרוב גם לא זול, אך ההשפעה שלו על חיינו תהיה משמעותית. הבית זה המקום שבו אנו מבלים את רוב זמננו, ככל שיהיה יפה יותר כך אנו נהנה יותר. כל אדם יכול לשפץ את ביתו לפי יכולתו וכיום עם היבוא של המותגים השונים לארץ אפשר למצוא מוצרים מדהימים במחירים עממיים לכל כיס. אנו ממליצים לעשות את הבירור המעמיק לפני תחילת השיפוץ, בחירת בעל המקצוע שתפקידו בידו את דירתכם או בחירת החומרים והאבזור אותם תרצו לראות כל בוקר לאחר השיפוץ עלולה להיות טיפה ארוכה ולפעמים מייאשת, אך אל תשכחו שהתוצאה של הבית שתמיד רציתם, שווה כל דקה ודקה.

 

חשמלאי

אהבתם את מה שקראתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם