כמה עולה ספת כושר לאימון בבית

תוכן עניינים

מחפשים את המתנה המושלמת ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

ספת כושר מהווה חלק אינטגרלי מכלל מכשירי הכושר הביתיים או בחדר כושר והיא משמשת לאימוני כושר ומגוון תרגילים.

הספה טובה גם עבור אימון פונקציונאלי וגם עבור אימון כוח ואפשר לבצע עליה אימוני משקולות, אימונים עם גומיות, משקולות חכמות ואף קרוס אובר בעזרת כבל שמחובר לפלטת המשקולות.

טווח המחירים רחב מאד ונע בין 400 שקלים לדגם הזול והפשוט ועד 8000 שקלים לספה מקצועית.

 

אילו אימונים ניתן לעשות עם ספת כושר

הספה מאפשרת לבצע מגוון רחב של אימונים ותרגילים וביניהם הרמת משקולות, תרגילי בטן, תרגילים לידיים קדמיות, תרגילי ברכיים/רגליים ותרגילי חזה בשילוב עם בטן. בנוסף, ישנן ספות שמתאימות יותר למתחילים לעומת כאלו שמתאימות יותר למתקדמים. אם ברצונכם לרכוש ספת כושר לבית, ראשית תבינו את מטרת האימון ותכירו את כל האפשרויות הקיימות כדי לבצע את הרכישה שמתאימה לכם ביותר.

 

יתרונות שונים לספת הכושר

ספת כושר היא חלק משלל מכשירי כושר ביתיים ויש לה יתרונות רבים: ברכישת ספה איכותית ומקצועית תוכלו לבצע כמה תרגילים שונים בזוויות שונות, כאשר הבידוד הנו מקסימלי ובמיוחד אם אתם מעוניינים לעבוד גם עם משקולות וגם עם קרוס אובר. הספות מאד נפוצות ופשוטות לתפעול ונמצאות בכל חדר כושר ואפילו בפארקי הכושר שנמצאים ברחובות השונים והן מגיעות בכמה גדלים ובעלות פונקציות אימון שונות למטרות שונות.

 

איך בוחרים ספת כושר מתאימה

ספת כושר יכולה להיות שוכבת, מתכווננת או משופעת כדלקמן:

ספת כושר שוכבת ספת כושר מתכווננת ספת כושר משופעת
מיועדת לתרגילי חזה בעיקר להרמת משקלים גבוהים. מאפשרת תרגילים בזוויות שונות, למשל, חזה עליון עם שיפוע חיובי או חזה בפרפר כאשר המשטח ישר. השיפוע קבוע לצורך ביצוע תרגילים ספציפיים שמבודדים שריר מסויים, למשל, ביצוע תרגילים לחזה עליון עם שיפוע חיובי.

תוכלו לבחור את הספה המתאימה בהתאם לאופי האימון והתרגילים. אם יש לכם מאמן כושר תוכלו להתייעץ איתו באיזה ספת כושר כדי להשתמש.

 

דברים שכדאי לדעת על ספת כושר

כדי לבנות שגרת אימונים, מומלץ לשלב ספת כושר שבעזרתה אפשר לבצע הרבה סוגים של תרגילים ולא משנה אם זה אימון פונקציונאלי או אימון כוח. בעזרת ספת הכושר אפשר לשלוט בזוויות כדי להתמקד בשריר מסויים, במיוחד בספה מקצועית שמאפשרת שינויים בכל השיפועים ויש כאלו בעלות שיפוע שלילי כדי לבצע אימון של חזה תחתון.

 

לסיכום

כל מי שמתעניין באימוני כושר, בין אם זה בחדר כושר, בפארקי הכושר שנמצאים בחוץ או אפילו בבית צריכים להכיר את מכשיר ספת הכושר ואת מגוון התרגילים שניתן לעשות בה שכן היא חלק בלתי נפרד מכלל מכשירי הכושר הביתיים שיש כמו הליכון או אופני כושר והיא מתאימה לביצוע מגוון רחב של תרגילים שעובדים על שרירים שונים בגוף ובנוסף, יש לה טווח מחירים רחב ומתאים לכל אחד לפי צרכיו.

מתקני כושר

אהבתם את מה שקראתם ? שתפו בקליק
מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם