כמה עולה מתנה מושקעת לכבוד לידת הבן או הבת?

תוכן עניינים

מחפשים את המתנה המושלמת ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

אין זה משנה באם הנוהג של להביא מתנות ללידת הבן או ללידת הבת חדש לכם לחלוטין, או לחלופין שגדלתם על ברכי המסורת של זה, כך או כך בוודאי רבים מכם מכירים את המוטיב שעומד מאחורי מתנות דחופות, שצמח והגיע לממדים עצומים בשנים האחרונות. לטובת אלו מבינכם, שאין לכם מושג מה זה בכלל מתנות דחופות, נבהיר כי הן ניתנות ליולדת במשך או אחרי לידת התינוק.

אומנם זה נשמע קצת קינקי וגרפי, אך ההישג הנהדר הזה של הבאתם תינוק חדש לעולם הינו מופלא, עם כל מה שמשתמע מכך, והמון בני אדן מרגישים שחייבים להוקיר במתנה ראויה את כל העמל הקשה שעברה האם היולדת במהלך כאבים ותעצומות נפש אדירים בלידה.

סביר להניח, כי אם תשאלו אימא אחרי לידה מה היא רוצה במתנה, היא תגיד לכם שהיא כבר קיבלה את המתנה הכי גדולה שאפשר לבקש, הלוא היא הרך הנולד, אך במידה והנכם מעוניינים להפגין לה קצת הערכה בתום אירוע חיים מכונן שכזה, כדאי שתקפידו לקרוא עד לסוף מאמרינו, ותגלו, בין השיטין – כמה עולה מתנה מושקעת לכבוד לידת הבן או הבת? ותבינו כי מתנות הדחיפה יהיו הדרך המופלאה להביע את רגשי ההערכה שלכם…

 

מדוע כדאי לקנות מתנה מושקעת לכבוד לידת הבן או הבת בחנות COOL BABY?

כדאי שתכירו את חנות המותג הבוטיקי הישראלי, שמכונה בפי כל COOL BABY. יש בה מנעד עצום של מתנות ללידה שימושיות, מעוצבות ומאוד איכותיות, שיגרמו לכל אם יולדת, באשר היא, להעלות בת של שחוק מעל פניה. חנות זאת מלאה בכל טוב במתנות שלאחר הלידה, וניתן באמצעותה להזמין מתנות פשוט מדהימות ומעוצבות, בהרכבה מותאמת באופן אישי, על פי מסגרת התקציב שלכם.

 

כמה עולה מתנה מושקעת לכבוד לידת הבן או הבת?

אנו בטוחים שחשוב לכם למצוא מתנה מקורית, וגם שימושית, לאם היולדת, ו"על הדרך" להבין מה הנזק הכספי שלכם יהיה. לפיכך, נציג בפניכם כמה מתנות ממש שוות, בליווי התמחור הממוצע שלהן, אז קבלו את הרעיונות של מתנות ליולדת לשנת 2022 –

  • אין כמו מתנה ליולדת של יומן לידה אלגנטי ויוקרתי, לאישה חובבת המלים, הסקרנית, המתבוננת או הרפלקטיבית, מה שנותן לאימא הטרייה את ההיתכנות לבצע תיעוד אינטנסיבי ויום יומי של אחת מן החוויות שבאמת משנות חיים. היומן הזה מכיל כמה עשרות טובים של עמודים, לכתיבת סיפור ההיריון והלידה, עם עוד כמה עמודים ריקים, על מנת להוסיף בהם תמונות. המחיר הממוצע של מתנה זאת הוא בין שבעים וחמישה ₪, לבין מאה וחמישים ₪.
  • מתנה, אומנם יוקרתית, אבל בהחלט שווה – טבעת זהב שיש בה ארבע עשרה קראט, שנמנית על הסוג של מתנות דחיפה קלאסיות ואידיאליות. אפשר לבחור את אבן הלידה באופן אישי, והאם היולדת? היא תיהנה לענוד אותה במהלך הטווח הרחוק, מה שתמיד יהווה בשבילה תזכורת ליום הכי חשוב בחייה. המחיר הממוצע של מתנה זאת הוא בין שש מאות וחמישים ₪, לבין שמונה מאות וחמישים ₪.

יום הולדת

אהבתם את מה שקראתם ? שתפו בקליק
מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם