כמה עולה מכונת קפה עם פולי קפה

תוכן עניינים

מחפשים את המתנה המושלמת ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

בוקר, שיגרה עוד יום מתחיל, הכל נראה אותו דבר, חלמתם על קפה אמיתי עם ניחוח של בית קפה. כוס קפה שכזאת שתשדרג את היום. טוב, אז ברור שחייבים לקנות מכונת קפה, אבל כמה היא עולה? איך יודעים מה מתאים למה? בשביל זה כדאי לקרא את המאמר הבא.

 

מה האפשרויות?

כדי לבחור מכונת קפה, צריך להבין מהן האפשרויות העומדות לרשותנו.

  • האפשרות הראשונה, היא מכשיר ידני, המקינטה, אך היא דורשת התעסקות והיא ידנית ולא מכנית.
  • האפשרות השנייה היא מכונת קפסולות, כאן יש יתרונות, אבל בסוף אתם כבולים לחברה שמספקת את הקפסולות, ואין לכם באמת שליטה על מה המכונה מוציאה
  • האפשרות השלישית והמומלצת ביותר היא מכונה שמשתמשת בקפה טחון, או מה שעדיף אף יותר, היא מכונה שטוחנת לבדה את פולי הקפה, פולים מצוינים כמו של חברת אל קפטרו יעניקו לכם את התוצאה הטובה ביותר.

 

איזה מכונה אנחנו צריכים?

אחרי שהבנו שמכונת קפה שטוחנת את הפולים היא הבחירה הנכונה ביותר והטעימה ביותר, צריך להבין איזה מכונה אנחנו בעצם צריכים. יש כמה פרמטרים שחשוב לקחת בחשבון לפני שמחליטים.

  • כמה כוסות קפה המכונה תכין ביום?  זאת למעשה השאלה החשובה ביותר, מכונה שמיועדת לשימוש ביתי / משרד של מספר עובדים בודדים, או מכונה למטבח של חברה לה 30-50 עובדים.
  • כמות הכוסות שהמכונה תכין תהיה הנדבך העיקרי, ככל שיותר אנשים יגעו במכונה, היא חייבת להיות פשוטה לתפעול, מכונה ביתית המיועדת ל3-5 אנשים יכולה להיות מורכבת יותר וגם תהיה מסוגלת לספק מגוון רחב יותר של סוגי קפה.
  • השיקול האחרון הוא האם יש צורך גם במקציף חלב, הסוגייה  הזאת יכולה להוסיף לעלות המכונה עוד כעשרים וחמישה אחוזים למחיר.

 

כמה זה עולה?

מכונות קפה הן מוצר צריכה לכל דבר ועניין, יש היצע וביקוש ויש מתחרים ויצרנים רבים. בסוף אנחנו צריכים לקחת החלטה כמו בכל קניה אחרת שנעשה בחיים. בעולם מכונות הקפה יש שחקנים בולטים, חברות שידועות מזה שנים והן לרוב שולטות בשוק. פריחת השוק של מכונות הקפה הביאה למגוון נרחב של יצרנים וחיקויים. אז מהם טווחי המחירים:

  • מכונה ביתית לשימוש בסיסי של עד 30 כוסות ביום, יכולה להגיע לטווח מחירים שבין   1000 ₪ לבין 2000 ₪
  • מכונה לשימוש מסיבי תעלה יותר ותגיע לטווח של 2000 ₪ עד 4000 ₪
  • לא לשכוח את עניין עלות מקציף החלב
  • ויש את עלויות פולי הקפה שם לא תרצו להתפשר ורצוי לבחור במותג מוביל כמו אל קפטרו

 

לסיום

מכונת קפה היא מוצר צריכה שנע בין צורך למותרות, לכן טווח המחירים בו יחסית רחב, אבל אם כבר החלטם שאתם רוצים שדרוג קטן ברמת החיים, מכונת קפה הטוחנת פולי קפה זה בהחלט מוצר שכיום הופך בסיסי ומשפר לאין ארוך את ההנאות הקטנות שבחיים.

מכונת קפה

אהבתם את מה שקראתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם