כמה עולה מכונת קפה מקצועית לעסק

תוכן עניינים

מחפשים את המתנה המושלמת ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

אחת ההוצאות השכיחות ביותר שבאות לידי ביטוי במרבית העסקים ששמים דגש על שירות טוב ללקוח וסיפוק צרכים בסיסיים של העובדים זו מכונת הקפה. שכן, שתיית קפה גרגרים מקופסא נחשב לעניין ששייך לשנות ה- 90. היום, כל בעל עסק יודע שהוא צריך להיפטר מהצנצנות ולעבור למכונת קפה מקצועית. אם הגעתם לכאן, סביר להניח שאתם בדרך לרכישה שכזו. אם כך, כדאי שתקראו את השורות הבאות ותקבלו את כל המידע בנוגע לעלויות השונות.

 

הרקע לכתיבת המדריך

את המדריך הנוכחי כתבנו לאחר שהמעסיק שלנו ביקש מאתנו לבדוק פרטים אודות עלויות של מכונות קפה מקצועיות לעסק. שכן, בישיבת הצוות האחרונה שערכנו במשרד, פנינו אליו בעיניים טרוטות וביקשנו ממנו להשקיע במכונת קפה. אנחנו, העובדים, פשוט לא מסוגלים לעבוד יותר עם קפה פשוט, חסר טעם וחסר קפאין. לשמחתנו, קיבלנו תקציב לרכישה של מכונת קפה והתבקשנו לבחור את המקצועית והמתאימה ביותר למשרד שלנו. כדי שגם אתם תוכלו לדעת מהן העלויות פחות או יותר, החלטנו לכתוב על כך מדריך מעמיק.

 

העלות של מכונת קפה מקצועית לעסק משתנה מדגם אחד לאחר

רגע לפני שנציג בפניכם את המחירים, חשוב שתדעו שהעלות של המכונה משתנה מדגם לדגם. שכן, יש דגמים שמתאימים לעסקים קטנים שבהם משתמשים במכונה פעמים בודדות ביום ויש כאלו שמתאימות לעסקים גדולים שבהם נעשה שימוש תדיר מאוד במכונה. רגע לפני שנציג בפניכם את העלויות, חשוב לנו לציין בפניכם שאתם צריכים לשים לב שאתם בוחרים במכונה שתתאים לקלייה של קפה איכותי כמו של אל קפטרו למשל.

 

סוגי מכונות קפה מקצועיות לעסק

תחילה נציין שיש לחלק את העלויות של מכונות הקפה לעסק ל – 3 קטגוריות:

  • מכונת קפה ללא מקציף חלב
  • מכונת קפה עם מקציף חלב
  • מכונת קפה ידנית

אתם צריכים קודם כל להחליט מהי המכונה המתאימה ביותר לעסק שלכם, כך תוכלו לדעת את המחיר באופן מדויק.

 

אז כמה תעלה לכם מכונת קפה מקצועית לעסק?

מכונת קפה ללא מקציף חלב תעלה לכם החל מ – 450 ₪ במבצע. מכונת קפה עם מקציף חלב שתאפשר לכם להכין קפה באמצעות קפסולות תעלה לכם בסביבות ה – 700 ₪ ולעיתים אף יותר. תלוי כמובן בדגם הנבחר. מכונת קפה ידנית שתאפשר לכם להכין קפה מפולים טריים תעלה לכם החל מ – 800 ₪ וגם כאן, המחיר צפוי לעלות בהתאם לדגם הנבחר. חשוב מאוד שתשימו לב שאתם בוחרים במכונה שמתאימה לשימוש לסדר הגודל של המשרד שלכם. כדי שלא תקנו מכונה קטנה שתישחק לאחר זמן קצר.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת את כל הפרטים החשובים אודות רכישה של מכונת קפה מקצועית לעסק והמחיר שלה. מאחלים לכם בהזדמנות זו שתבחרו את המכונה המתאימה לכם ביותר ותיהנו מקפה טרי ומעורר בכל בוקר.

מכונה גדולה

 

אהבתם את מה שקראתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם