כמה עולה לרכוש ולהתקין דלת ממ"ד

תוכן עניינים

מחפשים את המתנה המושלמת ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

המצב הביטחוני המורכב ששורר בימים אלה בישראל, הוביל להתעניינות ערה בכל הנוגע להתקנה ותיקון של חלקי הממ"ד. תרחיש זה גרם לנו לכתוב סדרת מדריכים מקיפה בנושא שתציג בכל פעם את העלויות והפרטים החשובים שנוגעים לשדרוג הממ"ד. הישארו אתנו גם הפעם ותגלו כמה תשלמו על רכישה והתקנה של דלת? מה חשוב לדעת טרם הרכישה? ואיך תוכלו לדעת שמדובר בהתקנה איכותית ומקצועית?

 

הקדמה – תכירו את דלת הממ"ד

העלויות של דלתות ממ"ד וההתקנה שלהן עשויה להשתנות ממקרה אחד לאחר. שכן, יש סוגים שונים של דלתות שמצריכות התנהלות אחרת:

  1. דלת ממ"ד בעלת פתיחה סטנדרטית: מדובר בדלת שנפתחת כלפי חוץ. סביר להניח שראיתם אותה בעבר בדירות רבות. שכן, היא נחשבת לנפוצה ביותר
  2. דלת הזזה: תכירו את הדלת המעוצבת שתאפשר לכם להיכנס לממ"ד בנוחות מקסימלית. זו זזה הצידה על גבי מסילה שעוברת בנישה שנמצאת בין הקירות (דעו שהיא נחשבת למומלצת על ידי המומחים בתחום)

 

חשוב לציין שדלת ההזזה נחשבת למומלצת ביותר. שכן, היא חוסכת מקום באופן ניכר. אם לא די בכך, ניתן גם לפתוח ולסגור אותה בקלות

טיפ זהב שיוביל להתקנה מקצועית

 

מה העלות המשוערת?

העלויות של רכישה, התקנה ואספקה של דלת ממד רגילה צפויה לנוע בין 5,000 ₪ ל – 6,500 ₪. בחירה בדלת הזזה תעלה את ההוצאה באופן ניכר. מדובר בעלות שנעה בין 11,000 ₪ ל – 12,500 ₪. כולל הכנה של משקוף. בשלב זה מכירים במידע העדכני על דלת ממד מחיר, כך שנותר לכם רק להכיר בפרמטר נוסף שאסור להתעלם ממנו – האיכות.

 

חשיבות ההתמקדות באיכות

רכישה של דלת ממ"ד מצריכה בירור אודותה האיכות (ולא רק העלות). נדגיש שדלת מסוג זה חייבת לעמוד ב – 2 התנאים הבאים שקבועים בחוק:

  1. בעלת עמידות מוחלטת לגזים מסוכנים
  2. עמידה מפני הדף

 

לצד זאת, רכישה של דלת איכותית תקנה לכם ביטחון. שכן, זו כוללת מנגנוני נעילה פונקציונליים שישמשו אתכם לא רק בעת שגרה, אלא גם בזמני חירום.

 

טיפ זהב שיוביל להתקנה מקצועית

אתם לא צריכים לשבור את הראש, כדי לחפש מתקין מקצועי ומומלץ שיבצע עבורכם את החיבור של דלת הממ"ד במחיר הוגן. שכן, באפשרותכם לערוך חיפוש קצר אחר חברות מומלצות שמספקות את החבילה המלאה. כלומר, רכישה של דלת ממ"ד איכותית ומתקדמת + שירות התקנה מקצועי. נזמין אתכם לקרוא חוות דעת שהועלו לאחרונה ללשונית הביקורות של גוגל. שכן, זו מרכזת את המידע הרלוונטי שיוביל להתקנה מקצועית ביותר שתעניק לכם שקט נפשי לאורך זמן.

 

לסיכום

העלויות של רכישת דלת לממ"ד והתקנתה משתנות ממקרה אחד לאחר. שכן, אלה נקבעות בהתאם לסוג הדלת, איכות החומר והמקצועיות. כעת אתם מכירים במידע הרלוונטי שיוביל לבחירה הטובה ביותר. כך שנותר לכם רק ליישם את הטיפים והשלבים שהוצגו לעיל ולהתמקד באיכות ופחות בעלות.

טיפ זהב שיוביל להתקנה מקצועית

אהבתם את מה שקראתם ? שתפו בקליק
מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם