כמה עולה לעשות החלקה אורגנית ומהם היתרונות שלה?

תוכן עניינים

מחפשים את המתנה המושלמת ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

הביקוש להחלקה אורגנית עלה באופן ניכר בשנים האחרונות. שכן, נשים רבות הבינו שהן יכולות להשאיר מאחור את המחליקים, הפן ושאר המכשירים החשמליים שפוגעים בשיער ולקבל את התוצאה הרצויה (שיער חלק) תוך זמן קצר. החלטנו להעלות את המודעות לנושא, תוך כתיבת המדריך הנוכחי שיציג בפני כל דורש את העלויות של ההחלקה והיתרונות שלה. הישארו כאן ותצאו עם המידע הרלוונטי ושיער חלק ומלא ברק.

 

החלקה אורגנית – מהי?

חשוב שתכירו תחילה בלהיט שגורם לנשים ליהנות משיער חלק ורך. מדובר בהחלקה שכשמה כן היא – אורגנית. כלומר, היא מכילה רכיבים טבעיים בלבד כמו מינרלים, וויטמינים ונוגדי חמצון (ללא כימיקליים או חומרים מסוכנים). ההחלקה מתבצעת תוך מריחת החומר על גבי השיער תוך שימוש במחליק מקצועי.

שלב זה מצריך סבלנות, משום שהוא עשוי לארוך כשעתיים או יותר (תלוי באורך השיער) לאחר זמן מה, ניתן להסיר את החומר ולחפוף את השיער עם שמפו ומסיכה שמכילים חומרים אורגניים. בקרוב נציג בפניכן את העלויות של הטיפול, רגע לפני שזה יקרה, עליכן לדעת שמדובר בהחלקה שמאושרת על ידי משרד הבריאות בישראל ועל ידי ארגונים בין לאומיים, כך שהשימוש בה אינו מסוכן.

 

העלויות של החלקה אורגנית

טווח המחירים של החלקה אורגנית משקמת משתנה בהתאם ל – 2 פרמטרים: איכות החומר והתמחור של מעצב השיער שייבחר על ידיכן. בדקנו תחילה את טווח המחירים של החומרים האיכותיים שמתאימים להחלקה אורגנית וגילינו שמדובר בסכומים שנעים בין 220 ₪ ל – 1,300 ₪. התמחור של מעצבי השיער מתחיל ב – 4,000 ₪ לטיפול.

נדגיש שהעלות הגבוהה נובעת מהטיפול הארוך שמצריך מקצועיות. זו ההזדמנות לציין שביצוע החלקה מסוג זה מחייבת בחירה במומחה בתחום, משום שזה יבצע את התהליך על הצד הטוב ביותר, תוך שימוש בחומרים איכותיים. הישארו כאן ותגלו את 2 היתרונות הבולטים שיופיע בפסקאות הבאות. אלה יגרמו לכן לבצע את ההחלקה בהקדם.

מספרה מספרה צביעת

יתרון ראשון – שיקום השיער

סביר להניח שאתן מכירות ביתרון הבולט ביותר שבא לידי ביטוי לאחר ביצוע החלקה אורגנית. מדובר כמובן בקבלת שיער חלק ורך כמשי. בנוסף לכך, זו משקמת שיער שנפגע באופן משמעותי מהחלקות, צביעות וחשיפה ממושכת לשמש.

 

יתרון שני – מחזיקה לזמן רב

נשים שביצעו החלקה אורגנית לפני שנה או יותר, יוכלו להעיד שזו מאפשרת ליהנות משיער חלק לאורך זמן רב. מדובר בדרך כלל בתקופה שנעה בין 4  ל – 8 חודשים! חשוב לציין שהתוצאה הסופית תלויה באיכות החומר, טיב הטיפול, סוג השיער וקצב הצמיחה שלו.

 

השורה התחתונה

העלות של החלקה אורגנית משתנה בהתאם לפרמטרים שהוצגו בהרחבה במדריך זה. מי שקראו אותו בעיון, יודעות שמדובר במחירים ששווים את התוצאה הסופית. בשלב זה נותר לכן רק לבצע את ההחלקה המדוברת וליהנות משיער חלק, משוקם ובריא לאורך זמן.

אישה מקבלת טיפול שיער

אהבתם את מה שקראתם ? שתפו בקליק
מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם