כמה עולה להתקין מערכת אזעקה בבית?

תוכן עניינים

מחפשים את המתנה המושלמת ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

מספר בתי האב שמתעניינים בהתקנת מערכות אזעקה לבית עלה בחודשים האחרונים באופן ניכר. מסקנה זו הוצגה בפני קהל הקוראים של עיתון גדול שערך סקר מקיף בנושא. החלטנו לקחת את הממצאים הללו ולבחון אותם באופן מעמיק, כדי להבין מהי העלות של ההליך המבוקש. הישארו כאן ותגלו כמה תצטרכו לשלם, כדי ליהנות מתחושת ביטחון בבית.

 

העלות משתנה מרכישה אחת לאחרת

בירור שערכנו בנושא העלה הצעות מחיר שונות, כך שהבנו שההתקנה של מערכת אזעקה מורכבת מ – 2 גורמים:

  1. מספר החלקים שקיימים במערכת הנבחרת (גלאים, רכזת, חייגן וסירנות).
  2. התמחור של הטכנאי.

השוני העיקרי נובע מהגורם השני, הלא הוא, התמחור של הטכנאי הנבחר. שכן, אתם עשויים לפנות לטכנאי נחשב ומומלץ שיגבה סכום גבוה, בעוד אחר, שנחשב למתחיל בתחום, יגבה מכם סכום נמוך יחסית.

לצד זאת, התמחור עשוי להיקבע בהתאם למספר שעות העבודה או לימי עבודה, כך שאין באפשרותנו להציג בפניכם את הסכום המדויק. בפסקה הבאה נרכז את העלויות הממוצעות, כדי שתוכלו להבין כמה פחות או יותר תשלמו על ההליך.

תכירו בעלויות הממוצעות

בשלב זה אפשר להציג בפניכם את העלויות של התקנת מערכת האזעקה. שכן, אתם יודעים שמדובר במחירים שעשויים להשתנות מעת לעת. נציין תחילה שהסכום ההתחלתי שתשלמו יהיה 300 ₪ לערך והוא מתייחס לביקור של טכנאי מנוסה. העלויות של התקנת מערכת אזעקה קווית מתחילות ב – 1,700 ₪ והן מתייחסות להתקנה של לוח מקשים, 2 גלאים, 2 צופרים ורכזת (ההכנה של התשתית אינה כלולה במחיר).

התקנה של מערכת אזעקה אלחוטית לעומת זאת, צפויות לעלות החל מ – 3,500 ₪. אם אתם רוצים לקבל סכום מדויק יותר, עליכם לקרוא מידע נוסף על התקנת מערכות אזעקה באתר וויסק שמרכז את כל הפרטים.

 

מה יותר חשוב? איכות ההתקנה או העלות?

סביר להניח שאתם רוצים להחזיק במערכת אזעקה תקינה ואיכותית שתבצע את עבודתה נאמנה ברגע האמת. אם כך, כדאי שתניחו בצד את עלויות ההתקנה ותתמקדו במקצועיות של המתקין הנבחר. שכן, זה עשוי לדרוש הצעת מחיר בסיסית עד גבוהה, אך הוא גם יספק לכם את התוצאה הטובה ביותר שתעניק לכם שקט נפש.

זו הדרך לבחירה בהתקנה איכותית

הגעה למתקין מומלץ ונחשב זה לא עניין מורכב. עליכם פשוט לחפש פרטים בנושא ברחבי הרשת ולקרוא חוות דעת שנכתבו על ידי גולשים. חשוב לציין שיש פלטפורמות שונות שמספקות מידע מהימן בנושא, כך שתוכלו להיות בטוחים בכך שאתם בוחרים בבעל מקצוע שיבצע התקנה איכותית.

 

מילים אחרונות לסיום

העלויות של התקנת מערכת אבטחה משתנות מאדם אחד לאחר, היות ויש 2 גורמים שמשפיעים על המחיר: תמחור שונה של בעל המקצוע והתקנה של חלקים מסוגים שונים. מדריך זה הציג בפניכם את העלויות המשוערות, כדי שתוכלו להכין את הכיס לקראת ההתקנה החיונית.

כמה עולה להתקין מערכת אזעקה בבית

אהבתם את מה שקראתם ? שתפו בקליק
מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם