כמה עולה להשתתף במשחק פוקר אונליין ואילו סוגי משחקים יש?

תוכן עניינים

מחפשים את המתנה המושלמת ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

אחד הפיתוחים הכיפיים של התקופה האחרונה הוא המעבר של משחק הפוקר האהוב לאונליין. כך לא צריך לצאת מהבית בשביל ליהנות מהמשחק – אפשר לשחק אותו בנחת על הספה שלכם, בכל שעה שנוחה לכם. אבל כמה עולה להשתתף במשחק זה ואיזה סוגי משחקים בדיוק קיימים? את התשובות לשאלות הללו נציג לפניכם במאמר הבא.

 

כמה עולה משחק פוקר אונליין?

העלות של משחק פוקר אונליין היא לא קבועה ומושפעת מכמה גורמים, ביניהם סוג המשחק, הפלטפורמה שמשחקים בה, רמת המיומנות שבשולחן ועוד. כשאתם נכנסים למשחק בפלטפורמה כמו אתר 7xl פוקר לישראלים 7xlSite אתם יכולים לבחור את סוג המשחק ואת השולחן שבו תרצו לשחק. לרוב, בכל שולחן יהיה סכום מינימום שבלעדיו לא תוכלו להתחיל.

השולחנות האלה עולים בין כמה שקלים בודדים לסבבים של מתחילים, ויכולים להגיע למאות ואפילו אלפי שקלים לטורנירים התחרותיים של המומחים. דבר זה אומר שכל אחד יכול להיכנס לפלטפורמה ולבחור איזה רמת הימור מתאימה לו. בנוסף, אם אתם רוצים ללמוד את המשחק אתם יכולים לשחק במשחקי אימון חינמיים ובשולחנות עם סכום הימור נמוך כדי להתחיל להניע את המנועים וללמוד מבלי להפסיד המון כסף.

שימו לב, שככל שסכום ההימור גבוה יותר- זה אומר שאתם גם יכולים להרוויח יותר, אז זה גם שיקול שכדאי לקחת בחשבון. במשחקים שונים אפשר גם לעלות את סכום ההימור תוך כדי משחק. דבר זה מוסיף ריגוש רב ומאפשר לכם להגיע לרווחים גבוהים יותר אם הקלפים שבידכם טובים ואם יש לכם אסטרטגיית משחק מחושבת.

פוקר מקוון

 

סוגי משחקי פוקר אונליין

עולם הפוקר הוא מגוון ולא כולל רק גרסה אחת של המשחק. יש כמה סוגים של משחקים, מביניהם אתם יכולים לבחור איזה הכי מדבר אליכם. הסוג הנפוץ ביותר הוא טקסס הולדם, שזה האחד שאנחנו מכירים מסרטים וסדרות. במשחק הזה כל שחקן מקבל שני קלפים התחלתיים וצריך להרכיב את היד הטובה ביותר בשולחן. אפשר לבחור במהלך המשחק אם להעלות את ההימור, להתקפל וכו'. לצד טקסס הולדם תמצאו גם את משחק האומהה, שבו מקבלים יותר קלפים בהתחלה ומהלך המשחק מעט שונה.

בנוסף למשחקים האלה, תוכלו למצוא את גרסת הספין אנד גו, שורט דק, ראש אנד קאש ועוד. בפלטפורמת אונליין נותנים לכם כל הזמן את ההזדמנות להתפתח ולהתנסות בדברים חדשים כדי שלרגע לא יהיה לכם משעמם. לסוגים שונים יש מחיר השתתפות אחר, אז חשוב לשים לב לזה מראש כדי שלא תופתעו.

 

לסיכום

העלות להשתתפות במשחק פוקר אונליין משתנה, ויכולה לנוע מכמה שקלים בודדים עד לאלפים, ואתם יכולים לבחור מהי רמת ההימור הרצויה עבורכם. קיימים סוגים שונים של משחקים, כאשר הפופולרי והנפוץ ביותר הוא טקסס הולדם אבל לצידו יש שלל סוגים אחרים שיהיה לכם כיף להתנסות בהם.

אסטרטגיית משחק

אהבתם את מה שקראתם ? שתפו בקליק
מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם