כמה עולה לבנות אתר בסטודיו מקצועי

תוכן עניינים

מחפשים את המתנה המושלמת ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

כאשר אתם רוצים לבנות אתר לעסק שלכם, אתם מנסים לבחור מתוך מגוון האופציות שלכם מה יתאים לכם יותר, האם בעזרת אדם פרטי, או בעזרת סטודיו.

בניית אתר צריכה להיות באופן מקצועי ולהשאיר רושם על הלקוחות הפוטנציאליים שלהם, שחלק מהחוויה שלהם בביקור באתר שלכם תהיה נעימה ותשווק את מה שאתם הכי רוצים לשווק – את עצמכם, את המוצרים שלכם, או את השירות

שלכם.

בחירה בסטודיו תעניק לכם ביטחון ותוכלו לקבל ליווי אישי לאורך כל הדרך. למה דווקא סטודיו מקצועי ומה מחיר התענוג?

 

מיוצגים בכבוד באינטרנט

היום, כנראה יותר מאי פעם, חשוב שיהיה לכם אתר אינטרנט מעוצב, בעל נוכחות, קל לשימוש והכי חשוב – מקצועי. את האתר שלכם תוכלו להציג בכבוד ובגאווה לעובדים, לשותפים עסקיים, ללקוחות שלכם וגם כמובן, למתחרים שלכם.

אתר צריך להציג אתכם בצורה מחמיאה ונכונה, לשקף את היתרונות שלכם ולהציג את השירות שיש לכם להציע. לכן, בכל מה שקשור אל בניית אתרים חשוב להקפיד להשכיר שירותים מקצועיים.

 

אתר טוב מביא תוצאות טובות

בניית אתרים על ידי סטודיו לעיצוב אתרים תוביל את האתר שלכם להיות מקצועי, אפקטיבי, איכותי והכי חשוב לכם – ריווחי. אתר טוב הוא אתר שמאופיין בצורה טובה, הוא מעוצב בצורה מדויקת וגם שיש בו מידע שימושי רב.

אתר מקצועי מזמן גולשים לשהות בו יותר זמן, בסופו של דבר זה להגדלה משמעותית של הסיכויים שלכם שגולשים ירצו לרכוש ממכם או יזמינו את השירות שלכם. אתר אינטרנט אשר נעשה בצורה מקצועית, יכול לייצר לכם תדמית מצוינת, כזו שתשאיר למתחרים שלכם אבק.

 

עיצוב הוא חלק מהעניין

אתרי אינטרנט משתמשים בשפה ויזואלית, כך ניתן להעביר וידיאו, תנועה, מסרים, טיפוגרפית טקסט, את הצבעוניות, בחירה של גודל פונט ועוד. אחד מהיתרונות להשכיר את שירותיו של סטודיו מקצועי, הוא צוות עיצוב שהוא חלק מהסטודיו. צוות מעצבים משתמשים בטכניקות חכמות שנועדו להעביר מסרים בצורה מדויקת בכל מה שקשור לתהליך האפיון.

חלק מהמעצבים מתמחים בכל מה שקשור לחוויית המשתמש (UX UI) והם אחראים על תהליכי הניווט והטיפוגרפיה שיקלו על כל הגולשים באתר. לסטודיו מקצועי יש הרבה ניסיון בתחום, אם תרצו לדעת על הסטודיו, תוכלו להציץ בתיק העבודות של הסטודיו ולקבל מושג על אופן העבודה ועל הסגנון של הסטודיו.

 

כמה זה עולה לנו

כמובן שמחיר של בניית אתרים משתנה מאתר לאתר, וגם משתנה בהתאם לכך שאם בניתם את האתר דרך סטודיו או דרך פרילנס. מחירים של פרילנסרים נע בדרך כלל בין 900 ל-1,500 ש״ח, זה מחיר לשני עמודים או עמוד אחד ארוך ומעוצב. כאשר מדובר על חברה בעל מוניטין גבוהה כמו סטודיו המחירים יכולים לנוע בין 3,000 ל-5,000 ש״ח, המחיר כולל בדרך כלל שני עמודים או עמוד אחד ארוך ומעוצב.

 

לסיכום

סטודיו מקצועי ייתן לכם את המגוון שירותים שיעזרו לאתר שלכם להניב תוצאות. מומלץ לשכור את שירותם של סטודיו מקצועי בגלל אופן העבודה היסודי והמקיף.

ממסכים

 

אהבתם את מה שקראתם ? שתפו בקליק
מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם