כמה עולה טכנאי מחשבים עד הבית

תוכן עניינים

מחפשים את המתנה המושלמת ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

חלק ניכר מהחיים שלנו בשנים האחרונות מתנהל דרך המחשב. זה יכול להיות עבודה, לימודים, פנאי או אפילו תפעול של בית חכם, כל אלו דברים שרק המחשב יכול לספק לנו. לאור זאת, ברור מדוע תקלה במחשב היא דבר שאנחנו צריכים לפתור כמה שיותר מהר. במקום לשים את המחשב שלכם במעבדה ולחכות שיתקנו אותו, תוכלו פשוט להזמין אליכם לבית טכנאי מחשבים.

 

טכנאי מחשבים עד הבית

כאשר אנחנו בוחרים טכנאי מחשבים שיגיע אלינו לבית, הדבר החשוב ביותר הוא כמובן האמינות שלו. הטכנאי מקבל גישה מלאה למחשב, וחשוב שהוא לא יעשה בה שימוש לרעה. אושר מחשבים – טכנאי מחשבים מאפשר לכם להנות משירות מקצועי של תיקוני מחשבים, וכל זה במחירים נוחים ובשעות שנוחות שלכם. בינתיים, כדאי להבין למה כדאי להביא את הטכנאי אליכם ולא להפך.

טכנאי מחשבים עד הבית

למה דווקא תיקון בבית

הבחירה הטבעית של חלק מהאנשים היא לקחת את המחשב למעבדה ולחכות שיתקנו אותו. למרות שברוב המכשירים שיש לנו סביר להניח שבמעבדה נוכל לקבל מענה טוב יותר, במחשבים המצב מעט שונה. טכנאי מחשבים לא זקוק לכלים מיוחדים כדי לטפל במחשב שלכם, ומה שחשוב זה בעיקר הידע והניסיון שלו, כך שגם טכנאי שמגיע אליכם לבית יוכל לתת לכם מענה נהדר.

בנוסף, הפקדה של המחשב במעבדה מובילה למצב שבו אתם לא נמצאים עם המחשב באותו מקום, ופרטים רגישים שיש לכם על המחשב עלולים להגיע לידיים לא רצויות. היתרון האחרון שיש לתיקון המחשב בבית הוא כמובן מבחינת הזמן. סביר להניח שבמעבדה ייקח כמה ימים להסתכל על המחשב שלכם, בעוד שטכנאי שמגיע אליכם לבית יקדיש את כל הזמן שלו רק עבור המחשב שלכם.

 

כמה זה עולה לנו

את המחיר של תיקון המחשב בבית יש לחלק לשני רכיבים. הרכיב הראשון הוא כמובן הזמן של הטכנאי, שכמו כל בעל מקצוע גובה תשלום על עצם הביקור שלו. בדרך כלל המחיר נע בין 250-350 ₪, תלוי בטכנאי ובאזור בארץ שבו נערך התיקון. אם הביקור מתארך מעבר לשעה יכול להיות שהמחיר יהיה גבוה יותר, מה שקורה במקרה של תקלות מורכבות.

רכיב נוסף של המחיר הוא במקרה שבו יש תקלה באחד מרכיבי החומרה של המחשב. במצב כזה הטכנאי יצטרך גם להחליף את החלק התקול ולכן המחיר של הביקור יכלול גם תשלום על הרכיב שהטכנאי הביא לטובת תיקון המחשב שלכם.

 

לסיכום

טכנאי מחשבים עד הבית הוא כנראה הדבר הכי טוב שאפשר לעשות במקרה של תקלה במחשב. העובדה שהטכנאי מגיע אליכם לבית מאפשרת לכם לתקן את המחשב בצורה המהירה ביותר, לאור העובדה שהטכנאי עובד רק על המחשב שלכם. המחיר של ביקור טכנאי נע בין 250-350 ₪, כאשר ההנחה היא שתוך כשעה התקלה תטופל. תשלום על רכיבים חדשים לא נכלל בערך הזה.

עלות טכנאי מחשבים ביתי

אהבתם את מה שקראתם ? שתפו בקליק
מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם