כמה עולה התקנת מזגן שכוללת קידוח

תוכן עניינים

מחפשים את המתנה המושלמת ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

הקיץ תכף מגיע ונזכרת לטפל בדבר אולי הכי חשוב בקיץ בכל בית בישראל:  

התקנת מזגן.

אולי בדיוק עברתם לבית חדש וכמובן שחייב להתקין מזגן, אי אפשר בלי.

אולי המזגן הנוכחי שלכם פשוט לא עושה את העבודה, לא מקרר מספיק או מפזר את הקור באורח מיטבי. בכל מקרה, אתם צריכים מזגן חדש.

אבל מה כרוך בהתקנת מזגן? איך הסיפור הזה עובד? וכמה יעלה לכם כל הסיפור הזה, כאשר שזה כולל פעילויות תשתית כמו קדיחה? על כל השאלות האלו נענה ממש עכשיו:

 

המחירים משתנים כשזה מגיע להתקנת מזגן – מדוע וכיצד?

ישנם כמה דברים שצריך לקחת בחשבון כשזה מגיע למחיר התקנת המזגן, שאתם ככל הנראה לא תכירו אם זאת הפעם הראשונה שיצא לכם להתעסק עם מזגן.

התקנת המזגן לעיתים כוללת את התקנת הצנרת המתאימה אם לא היית התקנה קודמת של מזגן. ככל שהצנרת יותר ארוכה, כך סכום ההתקנה עולה. עבודות הקידוח כמובן, שזה נושא המאמר, קשורות בקישור בין המזגן שיהיה בבית למעבה שנמצא בדרך כלל כמובן מחוץ לבית.

ופקטור נוסף ולא פחות חשוב והוא אסתטיקה, אמנם התקנו צנרת, אבל אנחנו רוצים שזה גם יראה טוב, אחרת מה עשינו בזה. כל העבודה שקשורה בהסתרת הצנרת מפני העין שכן זה פשוט לא נראה טוב, כלול במחיר התקנת המזגן.

וכמה כל הסיפור הזה יעלה לי?

בין 1000 ל2000 ₪, כאשר המחיר יכול מעט לרד ולעלות מהטווח הנתון כאן.

 

פקטורים נוספים ומיוחדים שיש לקחת בחשבון

פקטור נוסף שיכול להיות שלא לקחתם בחשבון לפני שהחלטתם להתקין את המזגן, הוא באיזה קומה ממוקמת הדירה, האם יש מעלית, כמה גבוהים אתם בבניין?

תוספים שצריך להתקין עבור המעבה, הגנה על המעבה מפני גניבה וכו'. ישנם כמה גורמים שיכולים לייקר את התהליך.

היכנסו לאתר של ע.ק מזגנים  בלינק הבא: www.mco.co.il

 

לבחור נכון את איש המקצוע שיתקין לי מזגן

הדרך הטובה ביותר למצוא איש מקצוע אמין כשזה מגיע להתקנת מזגנים, היא לקחת המלצה מחבר. ככה פשוט. אם יש לכם חבר באזור המגורים שלכם, או קרוב משפחה, שיצא לו לא מזמן להשתמש בשירותיו של מתקין מזגנים, אנחנו ממליצים לכם להתייעץ איתו.

אל תתעצלו, איש מקצוע אמין לא רק שככל הנראה יעניק לכם שירות בעבור מחיר הוגן, אלא השירות יהיה מקצועי ויימנע מכם בעיות בעתיד עם המזגן.

תוכלו גם להיעזר בביקורות באתרים, באתר של בית העסק שמציע שירות, ברשתות החברתיות ובקבוצות הפייסבוק. אל תחסכו כאן עבדו, בסופו של דבר זה יחסוך לכם כסף. תעשו את שיעורי הבית שלכם.

 

סיכום

המחירים מאוד משתנים ודינמיים. כמו שאתם מבינים, התקנת מזגן היא תהליך לא פשוט שכולל הרבה מאוד שלבים וגורמים שיכול להיות שלא חשבתם עליהם.

אנחנו מפצירים בכם לדבר עם כמה שיותר מתקני מזגן, בשביל לקבל פרופורציות בנוגע למחיר וכמובן קבלת שירות עבור המחיר ההוגן ביותר שהוצע לכם.

 

מכשיר מיזוג

אהבתם את מה שקראתם ? שתפו בקליק
מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם