כמה עולה הזרקות בוטוקס כנגד קמטים לפנים?

תוכן עניינים

מחפשים את המתנה המושלמת ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

לאנשים רבים יש דעות קדומות שליליות לגבי בוטוקס – שזה לא בריא, שזה מלאכותי, שזה מטופש ועוד.

למרות הדעות האלו הבוטוקס מאוד מבוקש ואנשים רבים נהנים מהיתרונות שלו.

חשוב להבהיר כמה נקודות – הבוטוקס הוא לא מסוכן, הניתוח לא כואב והתוצאות פשוט מדהימות – מה יותר טוב מלהראות צעיר ורענן?! אם יש לכם חלום נסתר לעשות הזרקות בוטוקס אל תוותרו עליו, כי ההזרקות ייגרמו לכם להרגיש מדהים.

 

לתחושה שלך אין מחיר

אמנם הכתבה הבאה תעסוק במחירים של הזרקות בוטוקס בפנים, אך חשוב לגעת בנקודה חשובה לפני שנתחיל. בעידן המודרני אנשים בוחנים כדאיות רק על פי השיקול הכלכלי – אם המחיר הוא גבוה אז כנראה זה לא משתלם, זו המסקנה הסופית. חשוב להתנתק מהתפיסה הזו ולנסות לבחור בגישה נכונה יותר – מה שמעניק לכם שמחה ותחושה טובה אין לו מחיר. כמובן שחשוב לחשוב גם על הכסף, אבל הוא שיקול משני.

 

אז כמה עולה?

המחיר של הזרקות בוטוקס שעוזרות להעלמת קמטי הפנים משתנה לפי אזור ההזרקה –

  1. הזרקת בוטוקס במצח בלבד תעלה 800 – 900 שקלים במכונים השונים.
  2. הזרקת בוטוקס סביב העיניים תעלה גם היא 800 – 900 שקלים.
  3. הרמת גבות תעלה 800 – 1100 שקלים.
  4. הזרקת בוטוקס בלחיים תעלה 900 – 1100 שקלים.

 

כמה עולה הזרקת בוטוקס בכל הפנים?

יש אנשים שבוחרים לעשות הזרקה בחלק מהפנים, כיוון שרק בחלק הזה הם זקוקים להצערת העור. לעומתם, יש אנשים שרוצים לחדש את כל עור הפנים ובוחרים לבצע הזרקה מלאה. הזרקה על כל הפנים תעלה 2000 – 3500 שקלים.

 

מה משפיע על המחיר?

  1. מוניטין – המוניטין של הרופאה/ רופא משפיע על המחיר. מכון מומלץ יותר או ד"ר מומלץ יותר, יבקשו יותר כסף תמורת השירות שלהם.
  2. האם תבצעו הזרקה על כל הפנים או הזרקה חלקית.
  3. מצב הפנים – יש אנשים שטיפול אחד לא יסייע בצורה מספקת, לכן הם יפנו למספר הזרקות – מצב כזה יגבה יותר כסף.

 

איך לבחור איפה לעשות הזרקות?

ראשית כל, חשוב שתבחרו במכון מומלץ, כיוון שמדובר בגוף שלכם. מכון מומלץ ידאג לכם בצורה טובה ולא ייפגע במראה שלכם, לכן כדאי שלא תתפשרו בנושא זה. שנית, חשוב שתשקלו כמה כסף אתם יכולים ורוצים להשקיע ולפי זה לבחור. בנוסף, האינטרנט מלא באתרים של מכוני הזרקות, אז אל תתעצלו ותשוטטו בין האתרים. לאחר השיטוט תערכו השוואה יסודית של  המחירים, השירות, האזור ועוד.

 

סיכום

הזרקות בוטוקס הן לא הוצאה גדולה מאוד, במיוחד אם מדובר בהזרקה בחלק אחד של הפנים,  לכן כדאי לכם לעשות אותם בלי להתלבט. יתר עלכן, חשוב לציין כי המחיר הוא לא הפקטור העיקרי בתחום הזה, אלא ההרגשה שלכם. ההשקעה הכספית שווה את התוצאה – עור צעיר ושמחה בלב.

 

אהבתם את מה שקראתם ? שתפו בקליק
מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם