כמה עולה הדברת ג'וקים במודיעין

תוכן עניינים

מחפשים את המתנה המושלמת ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

אם לאחרונה הקלדתם הדברת ג'וקים במודיעין, ייתכן שקיבלתם הצעות מחיר בטווחים באמת נרחבים. אם כך, בואו נדבר על מחירון מומלץ להדברה 2020, הדברת תיקנים וג'וקים, עכברים ועוד. כמה נשלם על מדביר מומלץ בעיר?

אין ספק, זה ברור לכולנו שעם ג'וקים לא ניתן לחיות. מעבר לכך שהם דוחים את רוב האנשים (למעט יחידי סגולה שמצליחים להחזיק בהם משום מה בתור חיות מחמד), חשוב לזכור שג'וקים גם נושאים עליהם שאריות צואה ומחלות. בסופו של דבר, מקורם הוא בדרך כלל ממערכות הביוב השונות ומשלל מקומות "נפלאים" אחרים, ככה שאתם ממש לא מעוניינים בתיקנים אשר מסתובבים לכם בבית בין הרגליים. רוצים להיפטר מהם? בואו נגלה כמה משלמים על הדברה במודיעי והאזור.

 

כמה עולה הדברה במודיעין?

אם אתם מחפשים אחר הדברה במודיעין ולא מוכנים להתפשר על מדביר מומלץ, אנחנו לחלוטין מצדדים בכם, אתם צודקים. על מדביר מוסמך במודיעין לא מתפשרים, ובדרך כלל משלמים על שירותיו 250 ₪ – 350 ₪ בממוצע ובהתאם למקרה ההדברה (מדובר על הדברה של דירה ולא מקרה של הדברה במיקום נרחב וגדול). בכל מקרה, הדברת ג'וקים עם מזיקיס תעלה לכם בהתאם למחיר השוק הממוצע.

בעוד שלפעמים יהיה מספיק להדביר פעם אחת בלבד את הבית, לפעמים יהיה צורך להדביר יותר מפעם אחת, מה שכמובן מייקר את ההדברה. חשוב לציין כי כל מדביר מוסמך עשוי להשתמש בחומרים מעט שונים, מה שגם לפעמים משנה את עלות הדברה במודיעין.

 

הדברת מסעדה עולה כמו הדברה בבית ומתבצעת אותו הדבר?

התשובה על כך היא לחלוטין: לא! הדברת מסעדה שונה במהותה מהדברה בבית. בעוד שבבית לא יהיה חשש מלהשתמש בתרסיסים ובחומרי הדברה גלויים, במסעדה אנחנו נרצה להשתמש בחומרי הדברה נסתרים אשר נועדו לעבוד מעט אחרת מאשר הדברה בריסוס.

למה אנחנו מתכוונים? מאוד פשוט, בעוד שריסוסים במסעדה לעולם לא "יחמיאו" לפעילות העסקית של בית העסק, ההעדפה היא לפזר קוביות רעל במסעדה (קוביות נסתרות ובפינות אסטרטגיות). לאחר שהמזיקים נוגסים בקוביות הרעל, הם הולכים לקן שלהם ומתים שם.

 

האם עדיף קוביות רעל או הדברה בריסוס?

הדברה בריסוס והדברת בעזרת קוביות ג'ל, אלו שתי שיטות הדברה שונות במהותן. אם משתמשים בקוביות הג'ל, באופן הזה, המזיקים מדביקים את שאר הקן ברעל שאכלו. כמו שציינו כאן למעלה, לאחר שהג'וקים ינגסו מהרעל, הם ילכו לקן שלהם בכדי למות.

בצורה הזו, ניתן להוביל להדברת הקן עצמו, מה שמאוד קשה לעשות לפעמים עם ריסוס. לידיעתכם, הדברת מסעדה במודיעין או בתי קפה בעיר עשויה לעלות עד כ-1,500 ₪ ומעלה. לרוב, המחיר הממוצע יהיה 500 ₪. מחפשים חברות הדברה מומלצות בעיר? אנחנו ממליצים על מזיקיס – נותנים לכם את כספכם חזרה אם הם מאחרים אליכם הביתה בכדי להדביר!  אל תתפשרו על שירותי ההדברות שלכם, בהצלחה!

ג'וק מת

אהבתם את מה שקראתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם