כמה עולה גישור גירושין

תוכן עניינים

מחפשים את המתנה המושלמת ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

מחירו של גישור גירושין נקבע ע"פ פרמטרים רבים, ולכן אין מדובר במחיר קבוע. כיצד אם כן ניתן לדעת כמה תשלמו בעבור ההליך? להלן המדריך המלא.

 

גישור גירושין – כמה זה עולה?

גישור גירושין נחשב כיום לדרך הטובה והיעילה ביותר לעבור תהליך גירושין. אם גם אתם עתידים לעבור הליך גירושין ושאלתם את עצמכם כמה עולה הליך גירושין, הגעתם בדיוק למקום הנכון. למעשה, חשוב להסביר כי להליך גישור אין מחיר קבוע והוא משתנה בהתאם להיקף הגישור מבחינת מספר המפגשים וכן כיצד התבצע הליך הגישור. במידה ובחרתם לפנות למגשר מוסמך, העלות נעה בין 10,000-15,000 ₪ ל 5-20 מפגשים, ואילו במידה ומדובר בהליך גישור ארוך, המחיר יכול להגיע במקרים מסוימים גם ל 30,000 ₪. עם זאת, במידה ובחרתם לעבור את הליך הגישור בליווי של עורך דין אשר מתמחה בדיני משפחה וגישור גירושין, מדובר בטווח מחירים שונה, וזאת בשל העובדה כי כל אחד מבני הזוג מיוצג ע"י עורך דין בנפרד ולכן התשלום נעשה בנפרד ולא ביחד, כפי שמתבצע בעת הליך גישור באמצעות מגשר מוסמך. לכן, העלות כאן היא גבוהה יותר ונעה בטווח של 40,000 ₪ וצפונה מכך, וזאת בשל העובדה כי לרוב יגישו עורכי הדין בשם המיוצג שלהם כתב תביעה אשר יתנהל הן בהליך גישור והן בבית המשפט. במידה והליך הגישור איננו הסתיים לשביעות רצונם של הצדדים, מדובר בעלויות אשר יכולות להגיע בקלות למאות אלפי שקלים, וזאת בשל הליך משפטי סבוך אשר עשוי להימשך זמן רב ולגבות מכם מחיר נפשי אך גם כספי משמעותי.

 

כיצד ניתן להוזיל בעלויות של גישור גירושין?

כאמור, תהליך של גישור גירושין איננו זול אך עם זאת נחשב לאפקטיבי מאוד ביחס להגעה להסכמות באמצעות בית המשפט. במידה ושני בני הזוג מחליטים לעבור את ההליך מתוך מטרה לסיים אותו בהבנה משותפת ובזמן הקצר ביותר, ניתן להוזיל באופן משמעותי את העלות ולשלם אותה יחדיו, כך ששעת עבודה של מגשר מקצועי תעלה לשני בני הזוג יחדיו 750 ₪ לשעה. משום כך, בני זוג אשר מחליטים יחדיו לעבור את התהליך ולסיים אותו יכולים להוזיל את העלויות באופן משמעותי, עד לסכום של 25,000 בעבור סדרה קצרה של מפגשים ו 50,000 ₪ בעבור סדרה ארוכה יותר.

עורך דין גירושין

השקעה בגישור גירושין – הדרך הטובה ביותר לסיים את התהליך במהרה וביעילות

כאמור, הסכומים אותם ציינו במדריך אינם קבועים ולמעשה ניתנים לגמישות. ככל שתצליחו להגיע להסכמות באופן מהיר יותר, כך תוכלו להבטיח כי התהליך יעבור לא רק בהסכמה ובדרכי שלום אלא גם באופן מוזל מאשר יציאה למאבק משפחתי סבוך ומורכב אשר עשוי להותיר אתכם לא רק מרוששים אלא גם עם פערים עצומים אשר יקשו עליכם להמשיך את חייכם כרווקים.

אהבתם את מה שקראתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם