כמה עולה ביטוח נסיעות ליום בחברת הראל?

תוכן עניינים

מחפשים את המתנה המושלמת ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

מתכננים טיסה לחו"ל? לא משנה אם אתם סובלים ממצב רפואי קיים או בריאים כשור, אתם חייבים להצטייד בביטוח רפואי. זו הדרך היחידה להיות בטוחים שיש מי ששומר עליכם ודואג לאינטרסים שלכם, לרבות כיסוי חבויות שונות, פיצוי ושינוע. כמה זה עולה דרך הראל ומה חשוב לדעת לפני שרוכשים ביטוח נסיעות? כל התשובות ממש כאן.

 

ביטוח נסיעות – לטוס בראש שקט

אם אתם לקראת טיסה ודאי ניצבת לפניכם רשימת מטלות מכובדת שכוללת שריון מלון, הזמנת כרטיסים לאטרקציות המרכזיות ואריזת מזוודה, אבל מה עם ביטוח? אנשים רבים נוטים לדחות את רכישתו לסוף הרשימה ולמען האמת, מדובר בטעות.

ככל שתקדימו לרכוש ביטוח תיהנו מתנאים טובים יותר, כמו למשל אפשרות להוסיף לפוליסה כיסוי לביטול או קיצור הזמנה, ביטוח עבור מצב רפואי קיים (כיסוי שלעיתים דורש אישורים, מה שלוקח כמה ימים) ועוד. אז אם אין סיבה של ממש, קבלו מאיתנו טיפ חם – ריכשו ביטוח נסיעות בהקדם ותוכלו לתכנן את החופשה עצמה בנחת.

ביטוח נסיעות – לטוס בראש שקט

 

מה כולל ביטוח נסיעות וכמה הוא עולה?

ביטוח נסיעות מכסה בעצם כמה תחומים וככזה, הוא כולל למעשה כמה ביטוחים נפרדים – ביטוח רפואי, ביטוח צד ג' ועוד כיסויים בהתאם לסגנון החופשה שלכם, מצבכם הבריאותי ועוד.

למשל, אם אתם צעירים ובריאים אשר מתכננים סוף שבוע אורבני בפריז, יתכן ותוכלו להסתפק בפוליסה הבסיסית, כ-2.2$ ליום. לעומת זאת, אם אתם טסים לחופשת סקי באיטליה תשלמו כ-10$ ליום – מחיר זה כולל הרחבה עבור ספורט חורף.

בהתאם, עבור הרחבות שונות, מצבים רפואיים קיימים, מחלות כרוניות, טיסה בהריון, טיסה בגיל השלישי ועוד, יש צורך להתאים אישית את פוליסת הביטוח ולעיתים (לא תמיד) זה כרוך בתוספת תשלום סמלית שתכליתה להבטיח את כיסוי מדויק ומקיף שישרת אתכם בצורה הטובה ביותר.

 

מחירון ביטוח נסיעות בחברת הראל (המחירים הינם בדולר, ליום)

פוליסה בסיסית ּ תוספת לגילאי 41-60 1.1
תוספת לגילאי 61-70 2.05
תוספת לגילאי 71-75 4.35
תוספת לגילאי 76-85 9.4
תוספת לגילאי 86-95 15
תוספת כבודה 0.39
הרחבת הריון (עד שבוע 32, לא כולל הריון בסיכון) 5
הרחבת ספורט חורף 8
הרחבת ספורט אתגרי 0.5
ביטול וקיצור נסיעה מסיבה רפואית 0.3-3.5 (תלוי קבוצת גיל)

שימו לב כי לעיתים ישנה תוספת תשלום עבור נסיעות ארוכות (מעל שבועיים), עבור יעדים מיוחדים (כמו ארצות הברית) ובנוסף, ישנה תקופה מקסימלית לכל פוליסה. היכנסו לאתר מחירון ביטוח נסיעות הראל באתר הרפליי ותוכלו להתעדכן בעלויות העדכניות ופרטים נוספים. לסיכומו של דבר, ביטוח נסיעות לחו"ל דרך הראל הינו מוצר חובה שעלותו אינה גבוהה אך התמורה שלו שווה זהב וככזה – אסור לוותר עליו. אז כל שנותר לעשות הוא לרכוש ביטוח וליהנות מחופשה בלתי נשכחת. טיסה נעימה ובטוחה!

מחירון ביטוח נסיעות בחברת הראל (המחירים הינם בדולר, ליום)

אהבתם את מה שקראתם ? שתפו בקליק
מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם