כמה עולה ביטוח לעסק קטן ואילו גופים מוכנים לעשות זאת

תוכן עניינים

מחפשים את המתנה המושלמת ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

כל עסק זקוק לביטוח, גם אם מדובר בעסק קטן, הביטוח הוא חלק בלתי נפרד מהתהליך.

הביטוח מגן על העסק שלכם במקרים רבים של נזק, תקלות, תאונות ועוד המון דברים שונים שעלולים לקרות.

לא תרצו למצוא את עצמכם נתקעים, הסכומים בשל כל הבעיות האלו שתצטרכו לשלם הם סכומים שיהרסו לכם את העסק, לכן חשוב להיות אחראיים ולעשות

ביטוח לעסק, והצעד הראשון, להבין דרך איפה ניתן לעשות זאת.

 

מהו ביטוח לעסק?

ביטוח לעסק הוא ערובה וביטחון כלכלי במקרה של נזק שעלול להיגרם לעסק עצמו, לעובדים או למלאי. הביטוח בדרך כלל מבטח רק את המבנה והתכולה שלו, במקרים של שריפה, גניבה, פריצה רשלנות או תביעות מצד שלישי עקב פגיעה ברכוש או גוף בתוך בית העסק. מטרת הביטוח לעסק היא הגנה על המבוטח במקרים המפורטים בפוליסת הביטוח שנרכשה.

 

עלויות הביטוח

בטח אתם תוהים כמה עולה ביטוח עסק קטן, כמובן שיש המון סוגים שונים, בהתאמה לצורך העסק ולמה הכי חשוב ומתאים עבורכם. יש טווח מחירים בסיסי שבדרך כלל תמצאו שתלוי בכמות העובדים. לדוגמא, עלות פוליסת ביטוח לעסק עד לשלושה עובדים היא בין תשע מאות לאלף מאה שקלים, ולחמישה עובדים העלות היא בין אלף מאתיים לאלף חמש מאות.

 

עסק מגיע עם סיכונים ואחריות

על עצמי ובעל עסק משקיע הרבה מאוד כסף זמן ומשאבים רבים בהקמת העסק שלו, ניהול העסק כרוך בהמון אחריות וכמובן סיכונים, כל עסק חשוף לסיכונים האלו ולכן כדאי להתכונן לכך בהתאם ולגעת איך להגן ולשמור על ההשקעה הזו. אחת הדרכים לביטחון עבור העסק שלכם, זו תהיה ההשקעה בביטוח לעסק אשר מתאים לסוג הפעילות של העסק שלכם.

 

זו לא שאלה

יש הרבה דברים בהקמת עסק שאולי הם עניין של החלטה ובחירה, אך ביטוח לעסק זה אינו בגדר שאלה ודווקא בגדר חובה. ביטוח עסק איכותי יכסה אתכם מנזקים וצרות רבות שעלולות לגרום לפשיטת רגל או אובדן כסף. לכל עסק יש את האפיונים הייחודיים שלו וכך גם הביטוחים מותאמים, לכן זה רק עניין כל למצוא ולהתאים את הביטוח הנכון לעסק שלכם.

 

איפה אתם רוכשים את הביטוח

ישנן המון חברות ביטוח מוכרות, ובנוסף לכך יש סוכנויות ביטוח, הכל מוביל אתם לאנשים מומחים שיכולים להציע לכם את כל מגוון הביטוחים שיש לעסקים קטנים. הדרך הטובה ביותר זה לפנות ישירות ולעשות את הבירורים, כך תוכלו לדעת איזו חברה מציעה את הביטוח המתאים ביותר עבור העסק שלכם ותוכלו להחליט איזה היקף ביטוח אתם תרצו.

 

לתכנן עד הפרט האחרון

ניהול עסק זה עניין מאוד מורכב שמצריך הרבה התעסקות ורמת מחויבות גדולה, בכדי לדאוג לעסק שלכם בצורה אחראית תצטרכו לחשוב על כל הפרטים מהגדולים לקטנים ולא לפספס דבר. בעזרת ביטוח לעסק שלכם אתם מבטיחים הרבה מאוד ביטחון לעסק שלכם וכבר מתחילים את הדרך על הצד הטוב ביותר.

בית ומטבעות

 

אהבתם את מה שקראתם ? שתפו בקליק
מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם