כמה עולה טבעת יהלומי מעבדה

תוכן עניינים

מחפשים את המתנה המושלמת ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

יהלום הינו חומר גלם אשר מעטר תכשיטים רבים כגון שרשראות סיכות צמידים, אם כי אחד התכשיטים הנפוצים ביותר בהם נוכל למצוא שיבוץ של יהלום הינו טבעות.

טבעות יהלומים עולות לכדי טבעות אשר נרכשות ברוב המקרים לשם הצעת נישואין, הצעה אשר רוב האוכלוסייה לוקחים בה חלק בזמן כזה או אחר לאחר שמוצאים את האדם אתו רוצים לחלוק את שאר החיים.

אילו אתם נמנים בין פלח זה באוכלוסייה, אשר רואה עצמו בשלב כלשהו לוקח חלק בברית הנישואין, רצוי כי תכירו את הדברים אשר משפיעים על מחירי טבעות יהלומי המעבדה, טבעות אשר כנראה תמצאו עצמכם רוכשים.

 

למה אין קיים פחות עניין במחירי טבעות יהלומים טבעיים?

טבעות יהלומי מעבדה מתאפיינות בכך שנחשבות ליותר פופולריות מאשר טבעות העשויות מיהלומים טבעיים. ראשית, יהלומי מעבדה יותר נפוצים ואף גם קל יותר ליצור אותם. בהמשך לכך זמן היווצרות יהלומים אלו בהשוואה ליהלומים טבעיים קצר בהרבה, כאשר כל הגורמים הללו מביאים לכך כי מחירם של היהלומים הסינטטיים נמוך יותר ואם להיות מדויקים, נמוך בלפחות 20 אחוז. כך, טבעות העשויות מיהלומי מעבדה עולות לכדי תכשיט שרכישתו יותר נגישה לכלל האוכלוסייה.

 

מה משפיע על מחיר טבעת יהלומי המעבדה

קיימים אלמנטים מגוונים אשר משפיעים על מחיר טבעות יהלומי מעבדה, כאשר כעת נעמוד על מספר מהם.

 

משקל היהלום המצוי בטבעת

מובן כי משקל היהלום המצוי בטבעת אותה אתם מעוניינים לרכוש ישפיע על מחירה, הרי שמדובר בכמות גדולה יותר של חומר גלם אשר נעשה בה שימוש.

אם כך הבא נמנה מספר אומדנים למחירים אשר מדגימים את תנודת מחירי טבעות יהלומי המעבדה בהתאם לקראט שלהם.

מחירם של טבעות אשר מכילות יהלומי מעבדה במשקל של 0.3 קראט יתחילו ב1500 ₪.

מחירם של טבעות אשר מכילות יהלומי מעבדה במשקל של 0.5 קראט יתחילו ב3900 ₪.

מחירם של טבעות אשר מכילות יהלומי מעבדה במשקל של 0.6 קראט יתחילו ב4900 ₪.

 

צבע יהלום המעבדה

צבעו של יהלום המעבדה בכוחו להעיד על איכות הטבעת אותה אתם קונים. כך, ככל שטבעת יהלומי המעבדה מכילה יהלומים אשר צבעם לבן יותר, כך המחיר המצוי בתווית יהיה גבוה יותר. מדד הצבעים של יהלומים אלו מסומן באותיות כאשר יהלום המסומן באות M עולה לכדי היהלום הזול ביותר, בעוד שיהלום המסומן באות D נחשב ליהלום האיכותי והיקר ביותר.

 

ניקיונו של יהלום המעבדה

מחירם של טבעות עם יהלומי מעבדה אף גם מושפע מניקיון היהלום. המדד לניקיון זה תלוי במספר הליקויים המצויים ביהלום, כאשר צפיפות היהלום בכוחה גם היא להשפיע על ניקיון לדוגמא. כלומר, טבעת המכילה יהלום נקי יותר תהיינה יקרה יותר.

לאחר היחשפות להבדלים אלו, אילו הינכם מעוניינים ברכישת טבעת יהלומי מעבדה וקבלת מחירים יותר מדויקים בהתאם לדרישותיכם הספציפיות – לחצו כאן!

 

טבעת בעיצוב אישי

אהבתם את מה שקראתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם