כמה עולה הובלת דירה?

תוכן עניינים

מחפשים את המתנה המושלמת ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

עוברים דירה? מזל טוב, אחד מהשלבים הכי מסובכים בעת מעבר דירה הוא הובלת החפצים שלכם מהדירה הישנה לדירה החדשה, חברות הובלות רבות מציעות לסייע לכם בביצוע המעבר באופן חלק, אם אתם תוהים כמה עולה הובלת דירה או איך לבחור חברת הובלות זה המהאמר בשבילכם.

איש מוביל ארגז

עלויות הובלת דירה

מחירי הובלת דירה ושינוע החפצים שלכם משתנה בהתאם למספר קריטריונים, גודל הבית, כמות החפצים שברשותכם וסוג החפצים שאתם מחזיקים. בנוסף כל חברה גובה מחיר אחר על עבודות זהות ולכן בכל מקרה כדי לבצע סקר שוק לפני שמשכירים את שירותיה של חברה מסויימת

כדי לסייע לכם להבין את העלויות הכרוכות בהובלת דירה יצרנו מחירון מומלץ בהתאם לגדול הדירה וכמות הארגזים שהמובילים יצטרכו לארוז.

דירת חדר, עד 10 קרטונים – עד 1000 ש"ח.

דירת שני חדרים, עד 20 קרטונים – עד 1,300 ש"ח.

דירת שלושה חדרים, עד 35 קרטונים – עד 1,600 ש"ח.

דירת ארבעה חדרים, עד 50 קרטונים – עד 2,300 ש"ח.

דירת חמישה חדרים, עד 65 קרטונים – עד 2,600 ש"ח.

דירת שישה חדרים, עד 85 קרטונים – עד 3,200 ש"ח.

חשוב לציין כי קיימים מספר חריגים שיש לקחת בחשבון אשר עלולים להוסיף על המחירון הסטנדרטי שהבאנו לעיל, אם אתם מחזיקים ברהיטים מגדול וצורה חריגים, או שהמובילים יידרשו לפרק ולהרכיב רהיטים תצפו להובלה יקרה יותר.

בנוסף אם המובילים יצטרכו לעשות שימוש במנוף או שהדירה נמצאת בקומה גבוהה ללא מעלית הדבר גם יעלה את מחיר ההובלה. אם אתם מחזיקים ביצירות אמנות בבית ותדרשו מהמובילים להעביר אותם הם יעשו זאת בעלות מיוחדת. לבסוף, על מחיר ההובלה יש להוסיף את מחיר רכישת חומרי האריזה שלרוב מוצעים בנפרד אבל עלותם זניחה ביחס למחיר ההובלה עצמה.

לפרטים נוספים – https://iritmoving.biz/

 

איך לבחור את חברת ההובלות?

ישנם מספר קריטריונים שעל פי הם כדאי לבחור חברת הובלות, הראשון הוא מקצועיות וניסיון, בררו על החברה באינטרנט, נסו לקרוא חוות דעת של לקוחות שעבדו עם החברה כדי להבין מה השירות שמצפה לכם.

לסוגיית המחיר יש חשיבות על החברה שתפנו אליה, חפשו ברשת את ההצעות הטובות ביותר, לצד זאת חשוב שלא תתפתו למחיר נמוך מדי לפני שאתם בודקים שמדובר בחברה מקצועית ואיכותית, בחירת חברה לא מספיק טובה עלולה להוביל לכך שהזול יהיה יקר עקב שבירת החפצים שלכם.

אל תקבעו איתם ברגע האחרון, חברות הובלות טובות עסוקות לכן אם תיזכרו להזמין הובלה רק כמה ימים לפני המעבר עצמו ייתכן שתאלצו בלית ברירה לבחור בחברה פחות מקצועית, בנוסף חלק מהחברות יזהו את הלחץ שלכם ויגבו מכם מחיר גבוהה יותר משהיו גובים אם הייתם מתקשרים שבועיים מראש.

חברת הובלות טובה יכולה להפוך את הליך מעבר הדירה לפשוט וקל, לכן חשוב שתבחרו בחברה בעלת ניסיון והמלצות טובות, ההוצאה הכרוכה במעבר הדירה עלולה להיות גבוהה אך היא שווה את השקט הנפשי והמאמץ שנחסך לדיירים.

כמה עולה הובלת דירה מתל אביב לרעננה ואיך זה מתבצע? – כל הפרטים כאן!

אהבתם את מה שקראתם ? שתפו בקליק
מאמרים נוספים שעלולים לעניין אתכם